Yardım Google'ın sesli uygulamalarını açtığımda telefon donuyor, mikrofonu çalışmıyor, yeniden başlattığımda mikrofon çalışıyor.

serdar1906

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.3
Telefon Modeli
Poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Örneğin navigasyonu kullandıktan sonra aramalarda sesim gitmiyor, ses kaydedici vs de mikrofon kapatıp açıncaya kadar işlevsiz hale geliyor. Yada google asistanı açıp sesimi tanıtmaya başladığımda ilk komutu duyuyor ikinci komuta gelince çoktan mikrofon gitmiş oluyor. Daha sonra tüm google uygulamaları yanıt vermiyor. Dediğim gibi kapatıp açtığımda düzeliyor ta ki google ın sesli bir uygulamasına açana kadar.(tekrar kapatıp açmam gerekiyor) Telefonu ikinci el almıştım ama imei sorgulaması türkiye garantili. Başına gelen ya da yardımcı olabilecek varsa sevinirim

serdar1906

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Örneğin navigasyonu kullandıktan sonra aramalarda sesim gitmiyor, ses kaydedici vs de mikrofon kapatıp açıncaya kadar işlevsiz hale geliyor. Yada google asistanı açıp sesimi tanıtmaya başladığımda ilk komutu duyuyor ikinci komuta gelince çoktan mikrofon gitmiş oluyor. Daha sonra tüm google uygulamaları yanıt vermiyor. Dediğim gibi kapatıp açtığımda düzeliyor ta ki google ın sesli bir uygulamasına açana kadar.(tekrar kapatıp açmam gerekiyor) Telefonu ikinci el almıştım ama imei sorgulaması türkiye garantili. Başına gelen ya da yardımcı olabilecek varsa sevinirim
Hard reset de çözüm olmadı, zaten kurulum ekranında google asistanı kendiliğinden atlıyor. Miui 12.5 ten 13.0.3 e güncelledim yine olmadı. Rom yükleme olaylarını bilmiyorum ama güncellemek çözmediyse rom çözer mi bilmiyorum sorun nedir acaba ?

Oyla:
Üst Alt