Yardım Google Ses ile yazma çalışmıyor

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Arkadaşlar genelde otomobil ile sürüş yapıyorum ve ses ile yazmayı kullanıyorum ama canı isteyince çalışıyor canı istemeyince çalışmıyor. Güncellemeleri kaldırdım denedim olmadı tekrar kurdum 1 kere çalıştı sonra yine gitti çözüm varsa acil yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Rom Xiaomi Eu 12.0.1

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Xiaomi.eu'da google asistan genel anlamda zaten stabil çalışmayan bir uygulama. Bluetooth kullanımda bazen işkenceye dönebiliyor.. Sizin için olmazsa olmaz ise son zamanlarda çok daha stabil ve güncel romlar çıktı. Onlarla devam etmeyi düşünebilirsiniz.

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Xiaomi.eu'da google asistan genel anlamda zaten stabil çalışmayan bir uygulama. Bluetooth kullanımda bazen işkenceye dönebiliyor.. Sizin için olmazsa olmaz ise son zamanlarda çok daha stabil ve güncel romlar çıktı. Onlarla devam etmeyi düşünebilirsiniz.
Şuanlik Abhix ROG kurdum güzel ama sizin tavsiye edebileceğiniz başka romlar varsa aosp gibi fikirlere açığım :) Cevabınız daki bilgi içinde ayriyetten teşekkür ederim

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Şuanlik Abhix ROG kurdum güzel ama sizin tavsiye edebileceğiniz başka romlar varsa aosp gibi fikirlere açığım :) Cevabınız daki bilgi içinde ayriyetten teşekkür ederim
ROG bu telefon için geliştrilmiş en iyi MIUI arayüzlü rom şu anda. Tabi doğru kurulum yaptıysanız. Strix kernel ile kurmalıydınız. Romun kendine gelmesi bir iki günü bulabiliyor. Bİraz sabretmeniz lazım. Eminim çok memnun kalacaksınız. AOSP için Mahi Pawar'ın geliştiricisi olduğu Pİxel Experience'i önerebilirim. İki gün önce babamın cihazında kurdum. Fena bir rom değil tabi bir MIUI'nin görselliği yok sade romlar oluyor AOSPlar malum. Özelleştirme imkanı da çok az. ROG'u kurmakla doğru karar vermişsiniz.

Üst Alt