Tema Google Sans Yazı Tipi (MTZ)

ezioTD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ezio
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Xda forumunda paylaşıldığından bu yana Twrp'den kurulan versiyonunu kullanıyorum hocam bunun, her açıdan memnunum. Sadece Benim Ekran düzenim 6*7 ikon şeklinde olduğu için, uzun kelime olanların devamı ".." şeklinde görünüyor. Bu MTZ dosyasında da aynı sorun olur mu bilmem ama; Mtz'den kurulan versiyonu da sayenizde indiriyorum hocam, cihazda Global roma falan dönersem de bunu kullanırım çok sağolun :)

Yalnız Mtz olunca merak ettiğim; Chrome veya Brave Browser'da da bu font geçerli mi hocam, yoksa cihazdaki Stock font mu geçerli oluyor? Twrp'den kurulan versiyonda Google Sans geçerli oluyor tarayıcıda da yine, eğer Mtz versiyonunda oluyorsa çok iyi :)
[doublepost=1518454731,1518454621][/doublepost]Twrp'den kurulan Zip versiyonu için;

Xda konu Linki:

Xda İndirme linki:

Dosya adı:

ezioTD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ezio
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Xda forumunda paylaşıldığından bu yana Twrp'den kurulan versiyonunu kullanıyorum hocam bunun, her açıdan memnunum. Sadece Benim Ekran düzenim 6*7 ikon şeklinde olduğu için, uzun kelime olanların devamı ".." şeklinde görünüyor. Bu MTZ dosyasında da aynı sorun olur mu bilmem ama; Mtz'den kurulan versiyonu da sayenizde indiriyorum hocam, cihazda Global roma falan dönersem de bunu kullanırım çok sağolun :)

Yalnız Mtz olunca merak ettiğim; Chrome veya Brave Browser'da da bu font geçerli mi hocam, yoksa cihazdaki Stock font mu geçerli oluyor? Twrp'den kurulan versiyonda Google Sans geçerli oluyor tarayıcıda da yine, eğer Mtz versiyonunda oluyorsa çok iyi :)
[doublepost=1518454731,1518454621][/doublepost]Twrp'den kurulan Zip versiyonu için;

Xda konu Linki:

Xda İndirme linki:

Dosya adı:

Geçerli hocam :

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Geçerli hocam :

Çok iyi hocam o zaman sağolun :) Cihazı Twrp olmadan kullananlar ve ileride Stock roma dönecek bizim gibi kişiler için çok iyi oldu bu paylaşımınız, tekrar emeğinize sağlık :)

anarche

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
anarche
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
0
Bende artık başka font kullanmam diyordum, Gmail yeni gelen okunmamış mailleri bolt karakter yerine normal gösterdiğini görene kadar. Alışmaya çalışmayı deneyeyim.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bende artık başka font kullanmam diyordum, Gmail yeni gelen okunmamış mailleri bolt karakter yerine normal gösterdiğini görene kadar. Alışmaya çalışmayı deneyeyim.

Hocam Twrp ile kurulanda bu tarz bir sorun yaşamadım ben, eğer Twrp kullanıyorsanız linkte verdiğim dosyayı flashlayabilirsiniz.

ezioTD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ezio
Cihazım
Mi 6
Konular
13
twrp ile kurulan sürüm eklendi.