Yardım Google Play Hatası

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
Selamlar cihaz mi8 se şimdi telefonu kurcalarken play store ayarlarında güncelleştirmeyi kapa gibi bişeye bastım play store değişti eski sürüm gibi bişey oldu sonra yine ayarlara girdim ama etkinleştir yok onun yerine basılmayan bi devre dışı yazısı var ne yapabilirim ?

garavel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8 se
Meslek
Teknisyen
Konular
7
Güncellemeleri silmişsindir bir süre sonra tekrar kendisini günceller Google Play

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Selamlar cihaz mi8 se şimdi telefonu kurcalarken play store ayarlarında güncelleştirmeyi kapa gibi bişeye bastım play store değişti eski sürüm gibi bişey oldu sonra yine ayarlara girdim ama etkinleştir yok onun yerine basılmayan bi devre dışı yazısı var ne yapabilirim ?

Yeni sürümlerde bu dediğim işe yaramaz ama eski sürümde iseniz manuel olarak güncelleme talep edebilirsiniz. Google playe girelim, ayarlar bölümünde hakkında bölümüne inip Play Store Sürümü yazan yere 4-5 defa tıklayın. Bir süre içinde otomatik günceleyecektir. Yeni sürümlerde bu yaptığımız geliştirici bölümünün açılmasını sağlıyor.

Oyla:

hamdi34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hamdi
Cihazım
xaoumi explorer
Konular
0
Merhaba,
MI8 UD (Explorer Edition) kullaniyorum. 2 yil once uzak dogudan almistim. Google play indirip telefonumu ingilizce kullaniyordum. Bu ay gelen son guncelleme ile Google Play servis dışı kaldi. Telefonum hala Çin Rom. Yani Global Rom yuklemedim. Kasim ayi sonuna kadar mevcut telefonumu bu sekilde kullanmaliyim. Google Store sorunu sebebi ile guncelleme gelen tum applicationlarim servis disi kaliyor. Google Play nasil aktif edebilirim ? Google Play V3 ile de denedim olmadı. Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

Oyla:
Üst Alt