Soru Google kişiler

Furkancelbek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global sürüm 12.0.5
Telefon Modeli
Redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba redmi note 8 kullanıyorum kişiler uygulaması Google'ın Xiaominin kendi uygulamasını APK halinde indirip kurdum ve varsayılan uygulamalarda da ara bölümünden onu seçtim fakat hâlâ uygulamaları Google üzerinden cevaplıyor nasıl Xiaominin uygulamasını kullanabilirim?(not:yazılım yükleme konusunda en son sorun yaşadım ve bir daha denemek istemiyorum)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-26-19-32-46-941_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-06-26-19-32-46-941_com.android.settings.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 4

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
MIUI arama ve kişiler uygulamasını apk indirerek kursanız da kullanmanız mümkün değil zaten. Global romda Magisk modülü varsa onu kullanmadığınız sürece Google uygulamalarını kullanmanız gerekiyor.

Magisk'i kurmak için BL kilidi açmak gerektiğinden cihaz garantisiz duruma düşecektir. Garantisiz bir cihazsa zaten MIUI 12 olarak EU A10 12.0.3.0 romunu tavsiye ederim. MIUI'ın kendi uygulamaları var. :)

Oyla:

Furkancelbek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MIUI arama ve kişiler uygulamasını apk indirerek kursanız da kullanmanız mümkün değil zaten. Global romda Magisk modülü varsa onu kullanmadığınız sürece Google uygulamalarını kullanmanız gerekiyor.

Magisk'i kurmak için BL kilidi açmak gerektiğinden cihaz garantisiz duruma düşecektir. Garantisiz bir cihazsa zaten MIUI 12 olarak EU A10 12.0.3.0 romunu tavsiye ederim. MIUI'ın kendi uygulamaları var. :)
Hmm anladım teşekkürler magisk kurdum cihazımın BL kilidi yukarıda da belirttiğim gibi zaten açık önerdiğiniz romu deneyeceğim

Oyla:
Üst Alt