Çözüldü Google kişiler numara sorunu

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Arkadaşlar merhaba stabil versiyondan haftalığa geçtim fakat google kişilerden rehberimi yedeklesim versiyon yükseltip içeri aktarıyorum. İsimler geliyor ama numaraları görünmüyor. Fakat kişiyi düzenle deyip herhangi birinin içine girince numarası düzenleme ekranında görünüyor. Çözümünü bilen varsa şimdiden çok teşekkür ederim.. Xiaomi kendi uygulamasında numaralar sorunsuz görünüyor

Son düzenleme:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Arkadaşlar merhaba stabil versiyondan haftalığa geçtim fakat google kişilerden rehberimi yedeklesim versiyon yükseltip içeri aktarıyorum. İsimler geliyor ama numaraları görünmüyor. Fakat kişiyi düzenle deyip herhangi birinin içine girince numarası düzenleme ekranında görünüyor. Çözümünü bilen varsa şimdiden çok teşekkür ederim..

Dostum hiç uğraşma verdiğim konuyu incele Son sürüm pro versiyonu atarım sana

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar merhaba stabil versiyondan haftalığa geçtim fakat google kişilerden rehberimi yedeklesim versiyon yükseltip içeri aktarıyorum. İsimler geliyor ama numaraları görünmüyor. Fakat kişiyi düzenle deyip herhangi birinin içine girince numarası düzenleme ekranında görünüyor. Çözümünü bilen varsa şimdiden çok teşekkür ederim.. Xiaomi kendi uygulamasında numaralar sorunsuz görünüyor

Google kişiler uygulamasının verilerini temizleyin. Ayarlar-uygulamalar-google kişiler- uygulama detayları- depolama verileri temizle.

Eğer google ye yedeklenmiş verileriniz varsa ve otomatik gelmiyorsa, google playdan çıkış yapın. Sonra tekrar girin.
Eğer sadece verileri içeri aktar seçeneği ile rehberi yüklemeye çalışıyorsanız ve olumsuz sonuç alıyorsanız, yedeğinizi normal internet tarayıcıdan google kişilere girin, rehberinizi internet ortamında google kişilere içeri aktarın. Daha sonra telefona otomatik gelmesini bekleyin.

Yine de sorun varsa, cihazınız ile google kişiler arası uyum sorunu olabilir.

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google kişiler uygulamasının verilerini temizleyin. Ayarlar-uygulamalar-google kişiler- uygulama detayları- depolama verileri temizle.

Eğer google ye yedeklenmiş verileriniz varsa ve otomatik gelmiyorsa, google playdan çıkış yapın. Sonra tekrar girin.
Eğer sadece verileri içeri aktar seçeneği ile rehberi yüklemeye çalışıyorsanız ve olumsuz sonuç alıyorsanız, yedeğinizi normal internet tarayıcıdan google kişilere girin, rehberinizi internet ortamında google kişilere içeri aktarın. Daha sonra telefona otomatik gelmesini bekleyin.

Yine de sorun varsa, cihazınız ile google kişiler arası uyum sorunu olabilir.
Hocam ilginç bir şekilde sorun kendi kendine çözüldü.

Üst Alt