Yardım Google Fotoğraflar Yedekleme rootlu cihaz için nasıl sınırsız hale getirilir?

xSentinusS

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konum
Elbistan
Katılım
31 Aralık 2018
Konular
2
Mesajlar
14
Forum puanı
0
Puanları
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu Rom 10.3.1.0
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar telefonum Mi 6. Google Fotoğraflar'ın yedeklemesini çok sık kullanıyorum. Herşeyimi yedekliyorum. Fakat bugün 15 GB'lık depolamanın hepsi doldu diye uyarı verdi. Önceden yedekleme kısmına girdiğimde Pixel cihazınız için 2021 e kadar sınırsız yedekleme hakkınız vardır yazıyordu. Şimdi neden böyle oldu bilmiyorum. Telefonda Gcam de yüklü aynı zamanda. Bunu nasıl hallederim? Herhangi bir Magisk modülü vs. varsa yönlendirebilir misiniz?Yardımcı olursanız sevinirim.
 
Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konum
Giresun
Katılım
2 Ekim 2016
Konular
104
Mesajlar
9.068
Forum puanı
16.786
Puanları
338
Arkadaşlar telefonum Mi 6. Google Fotoğraflar'ın yedeklemesini çok sık kullanıyorum. Herşeyimi yedekliyorum. Fakat bugün 15 GB'lık depolamanın hepsi doldu diye uyarı verdi. Önceden yedekleme kısmına girdiğimde Pixel cihazınız için 2021 e kadar sınırsız yedekleme hakkınız vardır yazıyordu. Şimdi neden böyle oldu bilmiyorum. Telefonda Gcam de yüklü aynı zamanda. Bunu nasıl hallederim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Önceki kullandığınız cihaz Google destek verdiği için böylesi durumlar normal hocam. Mevcut durumunuz için Farklı Bulut hesapları kullanabilirsiniz. Yandex vb gibi.
 
Üst Alt