Yardım Google fotoğraflar galeri sorunu

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 11.0.3
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
MIUI 11 temiz kurulum yaptım sıfırdan, yedekleme olarak sadece kişiler, mesajlar aldım.. fotoğraflarım Google fotoğraflarda mevcut ama galeri de hiç fotoğraf yok.. Fotoğraflarımı Google fotoğraflardan cihaza tekrar nasıl albilirim ??

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
MIUI 11 temiz kurulum yaptım sıfırdan, yedekleme olarak sadece kişiler, mesajlar aldım.. fotoğraflarım Google fotoğraflarda mevcut ama galeri de hiç fotoğraf yok.. Fotoğraflarımı Google fotoğraflardan cihaza tekrar nasıl albilirim ??
teker teker cihaza kaydet diyerek alabilrisiniz. Malesef topluca indirme yok google fotoğraflarda

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
teker teker cihaza kaydet diyerek alabilrisiniz. Malesef topluca indirme yok google fotoğraflarda
Şaka mı hocam bu (:| tek tek o kadar fotoğrafı nasıl indiricem indirsem bile indirilen klasöründe olur ya yedek olarak geri almanın bir yolu yok mudur

Oyla:

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Şaka mı hocam bu (:| tek tek o kadar fotoğrafı nasıl indiricem indirsem bile indirilen klasöründe olur ya yedek olarak geri almanın bir yolu yok mudur
belki farklı uygulama ile yapma şansın olabilir bilemiyorum. Bundan sonra mi bulut ile yedekleme yaparsanız istediğinizi yapabilrisiniz

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Aşağıdaki adrese girerek toplu halde indirme işlemi yapabilirsiniz.

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba, konu dışı fakat redmi note 7 ye miui 11 nasıl kurdunuz. Bl mi açtınız.

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Aşağıdaki adrese girerek toplu halde indirme işlemi yapabilirsiniz.

teşekkürler..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, konu dışı fakat redmi note 7 ye miui 11 nasıl kurdunuz. Bl mi açtınız.
BL açıktı hocam EAA Kararlı sürüme geçtim ben OTA dan geldi direk olarak miui 11

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Galeri uygulaması sadece telefonda halihazırda fiilen bulunan resimleri gösterir. Google Photos'taki resimleri sadece Google Photos uygulaması ile görebilirsiniz. Niye özellikle galeri uygulamasını istediğinizi bilemiyorum ama ben 200GB'lık alanımda resimlerimi Photos'ta saklıyor ve görüyorum. Resim ve videoları Photos'a attıktan sonra ki bunu otomatik yapıyor zaten, telefonda yer kaplamasın diye telefondan özellikle siliyorum. Telefonu sıfırlama, rom yükleme, BL kilidi açma, telefonun bozulması, düşürmek, kaybetmek, çaldırmak gibi durumlarda içindeki resimlerime, videolarıma ne olacak diye düşünmüyorum.

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Galeri uygulaması sadece telefonda halihazırda fiilen bulunan resimleri gösterir. Google Photos'taki resimleri sadece Google Photos uygulaması ile görebilirsiniz. Niye özellikle galeri uygulamasını istediğinizi bilemiyorum ama ben 200GB'lık alanımda resimlerimi Photos'ta saklıyor ve görüyorum. Resim ve videoları Photos'a attıktan sonra ki bunu otomatik yapıyor zaten, telefonda yer kaplamasın diye telefondan özellikle siliyorum. Telefonu sıfırlama, rom yükleme, BL kilidi açma, telefonun bozulması, düşürmek, kaybetmek, çaldırmak gibi durumlarda içindeki resimlerime, videolarıma ne olacak diye düşünmüyorum.
Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam

Hocam son olarak siz hangi seçeneği kullanıyorsunuz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam

Hocam son olarak siz hangi seçeneği kullanıyorsunuz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Birleştirilen mesajlarda ikinci bildirim gitmiyor dolayısı ile zannediyorum chatin_62 hocam ikinci mesajınızı görmedi. Bildiğim kadarıyla kendisi ücretli plan kullanıyor :)

Oyla:
Üst Alt