Yardım Google Drive Yedekleme yapmıyor

0lordking0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
3
Mi A1 yedekleme yapmıyor sürekli böyle diyor bunun sebebi nedir ? Butun hesap senkronize ettim yinede böyle diyor anlamadım gitti drivede de yedek gözükmüyor en son 1 ay önceki yedek gözüküyor oda 3 gün sonra kullanılmayacak Diyor çözümü nedir bilen varmı yada bu sorun sadece ben mi yaşıyorum?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180910-025007.png
    Screenshot_20180910-025007.png
    111,1 KB · Görüntüleme: 94

himene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
ADB veya kodlar ile uğraşmanıza gerek yok, Android in kendi işgüzarlığı diyelim biz buna, telefona şifre koyunca bilgileri koruma amaçlı şifreliyor ve google a yedeklemeyi kapatıyor. Cihazınızdaki tüm ekran kilitlerini (desen, PIN ve parmak izi v.s) kaldırın, Yeniden başlatın ve manuel olarak yedeklemeyi yapın muhakkak çalışacaktır. Sonra tekrar ekran kilidi koyabilirsiniz. Telefon sıfırlayacağınız ya da yeni cihaza geçeceğiniz zaman kullandığınız cihazdan kilidi kaldırıp elle yedekleyin olsun bitsin.
aynen oldu dostum saol.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ADB veya kodlar ile uğraşmanıza gerek yok, Android in kendi işgüzarlığı diyelim biz buna, telefona şifre koyunca bilgileri koruma amaçlı şifreliyor ve google a yedeklemeyi kapatıyor. Cihazınızdaki tüm ekran kilitlerini (desen, PIN ve parmak izi v.s) kaldırın, Yeniden başlatın ve manuel olarak yedeklemeyi yapın muhakkak çalışacaktır. Sonra tekrar ekran kilidi koyabilirsiniz. Telefon sıfırlayacağınız ya da yeni cihaza geçeceğiniz zaman kullandığınız cihazdan kilidi kaldırıp elle yedekleyin olsun bitsin.
aynen oldu dostum tüm yedegi aldı

Son düzenleme:
Oyla:

tolikathron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
2

Teşekkürler

!! ÇÖZÜLDÜ

Oyla:
Üst Alt