İpucu 8.4.19 Global Beta İçin Google Camera

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Hocam Camera 2 Api Desteğini açtınız mı Peki, Build.prop dosyasında satır değiştirerek veya Magisk Modülü ile?

Birde ilk mesajdaki Kamera dosyasını mı kullanıyorsunuz?
[doublepost=1518688291,1518688272][/doublepost]

Hocam Camera 2 Api Desteğini açtınız mı Peki, Build.prop dosyasında satır değiştirerek veya Magisk Modülü ile?
[doublepost=1518688371][/doublepost]

Hocam ilk sayfada Modül'de var. O Modülü indirdiğinizde, Magisk'e girip Sol Menüde modüller'e gireceksiniz. Sonrasında alttaki + işaretine basıp Modülü göstereceksiniz. Modülü kurup cihazı yeniden başlatacaksınız. Bu kadar.

İlk mesajdaki apk yı kuruyorum. Yanlış mı yapıyorum?

Edit: Tamamdır... ☺️

Son düzenleme:

chib

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Bu sizin verdiğiniz google camera yı yüklemek için telefonun illaha rootlu olmasımı lazım...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bu sizin verdiğiniz google camera yı yüklemek için telefonun illaha rootlu olmasımı lazım...

Hayır hocam, kullandığınız Rom'da Camera 2 Api desteği varsa (Global beta ve Global Stabil romlarda yok), gerek yok. Tabi destek belirtilmesine rağmen yinede sorun yaşıyorsanız, işte o zaman yapılması gerekir.

chib

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Hayır hocam, kullandığınız Rom'da Camera 2 Api desteği varsa (Global beta ve Global Stabil romlarda yok), gerek yok. Tabi destek belirtilmesine rağmen yinede sorun yaşıyorsanız, işte o zaman yapılması gerekir.
Bir tane google camera kurdum eski bir versiyon sanırım hdr + değil ve foto çekince küçük önizleme gözükmüyor ama lens bulanıklığı modunda güzel portre efekti veriyor diğerini yükledim bir kere hata verdi üst versiyonla arasında çok fark varmı ?

Üst Alt