Rehber Mi A1 Stock Rom'a Rootsuz Google Camera Yükleme Rehberi

scorpion2606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi A1
Konular
2
Arkadaşlar deneyimlerimi söylim size.
Android kasım günncellemesinde 8.1 de google cam çalıştı.
Android 9 a yükselttim çalıştı fakat durmadan odaklanmaya çalıştı netleşmedi. bikaç apk dede aynın yaptım. ve sil baştan herşeyi tekrar kurdum ve 8.1 kasımda bıraktım teli. Karar size kalmış

THOR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KEMAL
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
0
A1 e Eu rom kurdum ardından Gcam buradaki olayı yaptım cihaz kapandı açılmıyor Fastboot moda giriyor Mi flash unlock erorr hatası veriyor OEM kaldırmaya çalıştığım da buna izin yok cihazı açmaya çalışıyorum güç tuşuna basılı tutarak 1sn ekran ışığı yanıp sonra kapanıyor yardımcı olursanız sevinirim cihazı kurtarmanın bir yolu olmalı

firatus33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
4
Konu çok güzel emeğinize sağlık fakat şöyle bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.
Dediğiniz adımları dikkatli bir şekilde teker teker yaptım en son eklemiş olduğum resimdeki gibi program durdu ve cihaz kapandı fakat usb bağlantısı kesmedim bunlar kurulum sürecinde olduğu için yaklaşık 5 dakikadır böyle ne kadar sürer bu kurulum ayriyetten sizce bir sorun mu var şuan çünkü bilmediğimden bağlantısını kesmek de istemiyorum

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

firatus33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
4
A1 e Eu rom kurdum ardından Gcam buradaki olayı yaptım cihaz kapandı açılmıyor Fastboot moda giriyor Mi flash unlock erorr hatası veriyor OEM kaldırmaya çalıştığım da buna izin yok cihazı açmaya çalışıyorum güç tuşuna basılı tutarak 1sn ekran ışığı yanıp sonra kapanıyor yardımcı olursanız sevinirim cihazı kurtarmanın bir yolu olmalı
Sorunu hala yaşıyor musun bilmiyorum ama hocam fastboot oem unlock komutunu adb programında girerek çözdüm ben sen de öyle çözebilirsin belki ve bu konutu girerken cihaz fastboot modunda olmalı (ses kısma+güç biraz uzun uzun basman gerekebilir ama açılıyor merak etme )

Üst Alt