GMD GOOGLE PLAY VE VİDEO SORUNU

m3hm3tbaran

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Gm discovery
Konular
13
Arkadaşlar sürekli yeterli depolama alanı yok hatası alıyorum fakat cihaz daki alanla beraber 20 GB alanım boş haqanguven arkadaşımız fix paylaşmış kurdum fakat bu sefer sürekli google play durdu hatası vermeye başladı girmediğimde bile durduk yere cikiyordu ve hafıza kartımı okumamaya başladı stok romu yukledigimde ise hafiza karrimin zarar gordugunu ve bicimlendirmem gerektigi hakkinda surekli uyari aldim ve bicimlendirip verilerimi silmeden hafıza karrımı telefon birdaha okumadı bu birinci sorunum

ikincisi ise kamera da video moduna girdiğimde beni kamera uygulamasından atıyor ve birdaha giremiyorum ancak verileri silip gire biliyorum

HM NOTE 1W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Arkadaşlar sürekli yeterli depolama alanı yok hatası alıyorum fakat cihaz daki alanla beraber 20 GB alanım boş haqanguven arkadaşımız fix paylaşmış kurdum fakat bu sefer sürekli google play durdu hatası vermeye başladı girmediğimde bile durduk yere cikiyordu ve hafıza kartımı okumamaya başladı stok romu yukledigimde ise hafiza karrimin zarar gordugunu ve bicimlendirmem gerektigi hakkinda surekli uyari aldim ve bicimlendirip verilerimi silmeden hafıza karrımı telefon birdaha okumadı bu birinci sorunum

ikincisi ise kamera da video moduna girdiğimde beni kamera uygulamasından atıyor ve birdaha giremiyorum ancak verileri silip gire biliyorum

SD-Kart ile Telefon Dahili Hafızayı Yer Değiştirme İle 20Gb Boş Alandan Bahsediyorsanız, Yeterli Alan Yok Demesi Normaldir.

4Gb Cihazlarda Repartition ile En Fazla 2,43Gb, 16Gb Cihazlarda ise 9Gb Uygulama ve Rom Yükleme Alanına Yükseltebilirsiniz.

Kullandığınız Romda "Redmi Note 3G (SD-Kart Desteği Yoktur)" Portu Olduğundan Uygulamaları Hafıza Kartı Yükleyemez / Taşıyamazsınız...

Hangi Sürüm Kullanıyorsun Bilmiyorum Ama, Kamera İçin aşağıdaki Fixi Deneyebilir Misin ?
http://forum.miuiturkiye.net/dosyalar/miuiv7_kamera_fix-zip.1091/

Google Play Sorunu İçin Aşağıdaki Fixi Reovery Moddan Direk Flaşlayın

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Konu ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen konuları mümkün olduğunca uygun bölümlerde açmaya özen gösterelim.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

m3hm3tbaran

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Gm discovery
Konular
13
SD-Kart ile Telefon Dahili Hafızayı Yer Değiştirme İle 20Gb Boş Alandan Bahsediyorsanız, Yeterli Alan Yok Demesi Normaldir.

4Gb Cihazlarda Repartition ile En Fazla 2,43Gb, 16Gb Cihazlarda ise 9Gb Uygulama ve Rom Yükleme Alanına Yükseltebilirsiniz.

Kullandığınız Romda "Redmi Note 3G (SD-Kart Desteği Yoktur)" Portu Olduğundan Uygulamaları Hafıza Kartı Yükleyemez / Taşıyamazsınız...

Hangi Sürüm Kullanıyorsun Bilmiyorum Ama, Kamera İçin aşağıdaki Fixi Deneyebilir Misin ?
http://forum.miuiturkiye.net/dosyalar/miuiv7_kamera_fix-zip.1091/

Google Play Sorunu İçin Aşağıdaki Fixi Reovery Moddan Direk Flaşlayın
HOCAM ÇOK SAOL İKİSİDE İŞE YARADI :)

m3hm3tbaran

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Gm discovery
Konular
13
Hocam bide galeriyi portlarmısın orjinal galeriyi :)

Bu arada radio da çalışmıyor

Ve rom sana ait hocam

:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt