Soru Gmail uygulamasından anlık bildirim alamıyorum

DooM_67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi Note !0 Lite
Konular
2
Xiaomi 11T telefonuma hyperos güncellemesi geldik sonra gmail uygulamasından anlık mail bildirimi alamıyorum pil tasarrufu kapalı olmasına rağmen anlık bildirim gelmiyor gmail uygulamasını açınca ancak bildirim alıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Xiaomi 11T telefonuma hyperos güncellemesi geldik sonra gmail uygulamasından anlık mail bildirimi alamıyorum pil tasarrufu kapalı olmasına rağmen anlık bildirim gelmiyor gmail uygulamasını açınca ancak bildirim alıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim
Uygulamayı otomatik olarak başlamasını aktif edin ve uygulamanın arka planda çaılışması için kilitleyin.
(Bellek temizleme de arka planda kapanmaması için.)

Oyla:

DooM_67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi Note !0 Lite
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkaplanda otomatik başlat kısmında gmail uygulaması görünmüyor sistem uygulamarını göster seçeneğini aktif etmiş olmama rağmen arka pladan kilitledim bakalım ne olacak

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Uzun zamandır vardı bu sorun bi yerden sonra vazgeçip outlook uygulamasını kullanmaya başladım, tavsiye ederim size de.

Oyla:

DooM_67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi Note !0 Lite
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun zamandır vardı bu sorun bi yerden sonra vazgeçip outlook uygulamasını kullanmaya başladım, tavsiye ederim size de.
tavsiyenize uyup outlook kurdum ama yine mail geldiğinden anlık bildirim alamıyorum enteresan

Oyla:

draqpit42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
2
tavsiyenize uyup outlook kurdum ama yine mail geldiğinden anlık bildirim alamıyorum enteresan

Hocam selamlar, uygulamalar kısmından gmaili bulup pil optimizasyonunda kısıtlama yok seçeneğini aktif edin.

Gmail ayarlarından her hesabın kendisi için gelen kutusu bildirimleri seçeneği var. O kısımdaki kutucukların hepsini aktif edin. Bu şekilde çözdüm sorun yaşamıyorum 2 hafta oldu deneyeli.

Oyla:
Üst Alt