Yardım gmail unuttum senkrasyon sıkıntısı

na4master

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
1
merhaba arkadaslar yeni android 8 güncellemesini yaptım telefonu sıfırladım mail şifresini unutmuşum telefonda şimdi o mail olmadan acmıyor ne yapacagım arkadaslar acil yardımınız lazım kafayı yiyecegim yoksa teşekkürler.

mertikotr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Şentürk
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Şifresini unuttuğunuz bir şeyi şifremi unuttum diyerek oradaki talimatları uygulamanız ve talimatlar esnasında sizin daha önceden oluşturduğunuz güvenlik sorusu ve cevabını yazarak veya direk telefon numaranız tanımlı ise mail adresinize telefon numaranıza sms göndererek geri alabilme imkanınız var. Eğer bu dediklerimi yaptıysanız yapmadıysanız yardım etsemde malesef geri almak çok zor.

na4master

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
1
degerli arkadaşım çok sayıda yanlış şifre denemesinden dolayı birkaç saat sonra dene diyor deniyorum gene aynısını yazıyor kurtarma e postasını buldum

mertikotr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Şentürk
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
degerli arkadaşım çok sayıda yanlış şifre denemesinden dolayı birkaç saat sonra dene diyor deniyorum gene aynısını yazıyor kurtarma e postasını buldum
O süreyi beklemeniz gerekiyor şifrenizi biliyorsanız. Kurtarma bilgileri e-mail adresinize gelecektir. O mail adresinizi de bilmiyorsanız benim yapacak bir şeyim yok sizin elinizde :)

Son düzenleme:

na4master

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
1
kurtarma mailini buldum girebiliyorumda bu birkaç saat dedigi kac saattir acaba ? yoksa yarın yetkili servisine götürecegim telefonu

mertikotr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Şentürk
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
kurtarma mailini buldum girebiliyorumda bu birkaç saat dedigi kac saattir acaba ? yoksa yarın yetkili servisine götürecegim telefonu
O süre sizin şifrenizin yanlış girilmesinden kaynaklıdır. Size başka türlü bekleme süresi koyamaz. Kurtarma mail adresinize bir link veya şifre gelir onu şifremi unuttum kısmındaki talimatları yaparsanız hesabınızı geri alabilirsiniz.

na4master

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
1
bekliyoruz bakalım yarın sirkeciye servise götürüp sıfırlamalarını isteyecegim

mertikotr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Şentürk
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
bekliyoruz bakalım yarın sirkeciye servise götürüp sıfırlamalarını isteyecegim

Cihazı komple sıfırlamak istiyorsanız fabrika ayarlarına geri döndür diyerek siz bile yapabilirsiniz. Boşuna cihazı gönderip beklemenize gerek yok.

Üst Alt