Yardım Gm5plus komut yok hatası

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Telefonda herhangi bir işlem yapılamıyor. YouTube da bir kaç video izledim, ses tuşlarına basılı tutup reset attırıyorlar ama benim denemelerim hep başarısız oldu. Şarjını bitirip şarja taktım yine komut yok hatasını veriyor. Bir çözümü varmıdır? Telefon akrabamın oldugu için bataryayi sökmedim telefona vidalanmiş. Bataryayi söküp taksam işe yarar mı acaba ? Tamire yollayıp para ödemek istemiyor çünkü yeni bir cihaz alicak zaten bunuda evde ihtiyaç halinde kullanmak istiyoruz.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Telefonda herhangi bir işlem yapılamıyor. YouTube de bir kaç video izledim, ses tuşlarına basılı tutup reset artırıyorlar ama benim denemelerim hep başarısız oldu. Şarjını bitirip şarja taktım yine komut yok hatasını veriyor. Bir çözümü varmıdır? Telefon akrabamın oldugu için bataryayi sökmedim telefona vidalanmiş. Bataryayi söküp taksam işe yarar mı acaba ? Tamire yollayıp para ödemek istemiyor çünkü yeni bir cihaz alicak zaten bunuda evde ihtiyaç halinde kullanmak istiyoruz.
Eski telefonumdu, o telefonda ve hanımın gm telefonlarında aynı hataları aldım. Tuslama zamanlamalarini iyi yapmanız gerekiyor biraz uğraşın yaparsınız

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Baya uğraştım ama denk getiremedim sanırım. Tam olarak hangi sıralama ile basmaliyim hocam?

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Yanlış hatırlıyor olabilirim ama, oraya girmek için ses açma power tuşuna basiyorsunuz, komut yok ekrana düştükten ellerinizi çekip, power tuşuna basarken ses açma tuşuna basmanız gerekiyor yanlız power tuşuna basma ile ses açma tuşu arasını uzun tutarsanız olmuyor eliniz ses açma tusunda hazır bulunacak, power basıp hemen ses açmaya basacaksınız

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Yok hocam çok denedim, olmadı maleseffacepalm~~

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Power+ses açma tuşuna basın. Komut yok yazısı geldiği anda elini power tuşundan çek ses açma tuşuna kalsın parmağın

Oyla:

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Anladığım kadarıyla stock recoverye ulaşmaya çalışıyorsunuz. ADB dosyalarını indirip, geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamayı açtıktan sonra komut penceresinde "adb reboot recovery" komutunu vermeniz direk sizi istediğiniz yere götürecektir.
ADB dosyasından komut penceresiyle recoverye ulaşım konusunda detay bilginiz yoksa detaylarıyla anlatabilirim.

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Hocam telefon hiç acilmiyor sadece komut yok yazısı çıkıyor ve sürekli reset atıyor.
Anladığım kadarıyla stock recoverye ulaşmaya çalışıyorsunuz. ADB dosyalarını indirip, geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamayı açtıktan sonra komut penceresinde "adb reboot recovery" komutunu vermeniz direk sizi istediğiniz yere götürecektir.
ADB dosyasından komut penceresiyle recoverye ulaşım konusunda detay bilginiz yoksa detaylarıyla anlatabilirim.
Umudu kestik olmuyor hocam. Yardımınız için teşekkürler
Komut yok yazısında iken elini güç tuşuna basılı tutarken bir kez ses açma tuşuna basmayı dener misin
p
Power+ses açma tuşuna basın. Komut yok yazısı geldiği anda elini power tuşundan çek ses açma tuşuna kalsın parmağın

Oyla:
Üst Alt