Yardım GM discovery Miui Stabil rom

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Merhaba arkadaşlar discovery 1 (16 gb) modeli için en stabil miui rom hangisi bilen veya link paylaşabilecek olan varmı? Kurulum rehberi ile paylaşabilirsiniz çok sevinirim. Şimdiden yardımcı olan olmaya çalışan herkese teşekkürler

aydzey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aydın
Cihazım
GMD 1
Konular
0
Merhaba arkadaşlar discovery 1 (16 gb) modeli için en stabil miui rom hangisi bilen veya link paylaşabilecek olan varmı? Kurulum rehberi ile paylaşabilirsiniz çok sevinirim. Şimdiden yardımcı olan olmaya çalışan herkese teşekkürler

Kardeş rom sorunları ile kimse ilgilenmiyor. Bir çoğu yükledğinde " Maalesef whetstone durdu. " hatası veriyor.

En stabil olanı " 7.1.2.0 "

KeŞke biri " Maalesef whetstone durdu. " hatasına çare bulsaaaaaaaa. Yok mu bir babayiğit smoking~~headbang~~smoking~~headbang~~:|headbang~~ ( mesela Miui_V7.2.3.0 de bu hatayı alıyorum)

Oyla:

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
sat kurtul kardeş bende discovery kullanıcısıydım vallahi hiç bir telefondan çekmedimi bu telofondan çektim

Oyla:

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Haklısın :) . Bu bir çözüm yöntemi. Hayaller iphone10 gerçekler GM Discovery rock~~haha--rock~~
hocam bu telfoonu 2 sene önce kulanmıştım telofonu 500 e almıştım 400 tl masraf harcadım yanıyorum şimdi

Oyla:
Üst Alt