Yardım GM 8 Go Bildirim Sorunu

Slcktl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
Gm 8 go
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. GM 8 go cihazı kullanıyorum. Bugün mi band 3 aldım. Eşleştirmeyi hallettikten sonra mi fit uygulaması üzerinden uygulama bildirimlerini aktif hale getirmek istediğimde bildirim erişim izni istedi. Fakat maalesef izin onayı vermek istediğimde telefonun ayar kısmında bu özellik bu cihazda kullanılamıyor hatası verdi. Go sürümde bunu desteklemiyormus. Yapabileceğim bir yol var mı yardımcı olursanız sevinirim.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar merhaba. GM 8 go cihazı kullanıyorum. Bugün mi band 3 aldım. Eşleştirmeyi hallettikten sonra mi fit uygulaması üzerinden uygulama bildirimlerini aktif hale getirmek istediğimde bildirim erişim izni istedi. Fakat maalesef izin onayı vermek istediğimde telefonun ayar kısmında bu özellik bu cihazda kullanılamıyor hatası verdi. Go sürümde bunu desteklemiyormus. Yapabileceğim bir yol var mı yardımcı olursanız sevinirim.
Merhabalar sorununuzu bildiğim kadarı ile çözümü olmuyor çünkü GO işletim sistemi pil tüketimi azaltmak ve performans arttırmak için bu gibi seçenekleri en basite indirgemiş bulunmaktadır.
Ancak forumda bu konuda benden daha bilgi sahibi hocalarım belki yardımcı olur
Saygılarımla...

Oyla:

Slcktl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
Gm 8 go
Konular
1
Cevabınız için teşekkürler. Benim için hayal kırıklığı oldu bilseydim bilekliği almazdım. Sağlık olsun.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Cevabınız için teşekkürler. Benim için hayal kırıklığı oldu bilseydim bilekliği almazdım. Sağlık olsun.
Rica ederim bu gibi şeyleri bazen yaşamadan tecrübe edemiyoruz maalesef dediğiniz gibi sağlık olsun cihaz değişikliği yaptığınız zaman kullanmaya başlayabilirsiniz yada satılığa çıkarabilirsiniz iyi akşamlar

Oyla:

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Rica ederim bu gibi şeyleri bazen yaşamadan tecrübe edemiyoruz maalesef dediğiniz gibi sağlık olsun cihaz değişikliği yaptığınız zaman kullanmaya başlayabilirsiniz yada satılığa çıkarabilirsiniz iyi akşamlar
StreX hocamın dediğine ek olarak iade etmeyi deneyebilirsiniz

Oyla:

Slcktl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
Gm 8 go
Konular
1
Tekrar merhaba. Bahsettiğim kısıtlı izin verme işlemini root ile çözebilir miyim acaba?

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15