Soru GM 8 açılmıyor

mutlu pide

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
gm 8
Konular
1
GSI ROM kurmayı denerken yanlış bir şeyler yaptım galiba ve TWRP dahil her şey silindi galiba. Ve telefonu açmaya çalışırken yükleme ekranı geliyor. Bir süre sonra kapanıp tekrar yükleme ekranı geliyor. Nasıl düzeltirim?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
GSI ROM kurmayı denerken yanlış bir şeyler yaptım galiba ve TWRP dahil her şey silindi galiba. Ve telefonu açmaya çalışırken yükleme ekranı geliyor. Bir süre sonra kapanıp tekrar yükleme ekranı geliyor. Nasıl düzeltirim?
Burada çözüm bulmak zor sonuçta xioami cihazlar için Forum ama size Bir video linki atayım aynı işlemle unbrick olur cihaz hocam ancak anlatımdaki rom eski sürüm ise cihazda yüklü olanı veya bir üst sürümünü bulup videodaki gibi kurulum yapmanız gerekiyor
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

mutlu pide

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
gm 8
Konular
1
Burada çözüm bulmak zor sonuçta xioami cihazlar için Forum ama size Bir video linki atayım aynı işlemle unbrick olur cihaz hocam ancak anlatımdaki rom eski sürüm ise cihazda yüklü olanı veya bir üst sürümünü bulup videodaki gibi kurulum yapmanız gerekiyor
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam bu başka bir forumdan yardım alarak önce stock rom, sonra aşağıdaki ROM'u kurarak sorunu çözdüm. Önce stock yüklememin sebebiyse internetin ve SIM'in çalışmamasıydı.

Üst Alt