Yardım GM 4G ADB minimal "waiting for any device" Problemi

QPaybs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burq
Cihazım
Redmi S2
Konular
3
Cihaza TWRP kurucaktım ilk yüklemeler olmadı OEM unlock yapıp sistemi açtım felan bunu da adb den "fastboot oem unlock-go" komutuyla yaptım bunda çalıştı.

Fastboot modayken bu komutları alıyodu nolduysa bilmiyorum birkaç TWRP denemesi yaptıktan sonra ne zaman Fastboot moduna alıyorum girdiğim komutta bu "waiting for any device" hatası çıkıyor

adb devices yapıncada cihaz listede gözükmüyor fasboot modundan çıkıp normal sistemi başlatınca listeye geri geliyor Driver ile ilgili imiş ama aygıt yöneticisinde cihaz bağlanınca gözüküyor? Herhangi bir uyarı yok aygıt yöneticisinde adb nin yes yes diyerek kurduğumuz şeyi yaptım xda sitesindeki en son sürümüde yükledim denediğim halde olmuyor oem unlock u açtıktan sonra TWRP kurulumu yapmıştım bırkaç tane hiçbiri açılmadı recovery moduna alınca no commad yazısı çıktı (her hangi bir tuşa basınca da açılmıyor herhangi bişey)
Sorun ne bunda?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edit: oem unlock tan sonraki yaptığım TWRP kurulumları cmd ekranında başırılı gözüküyor du ama recovery e geçince açılmıyordu no command diyor

Son düzenleme:
Üst Alt