Soru Gltools benzeri app

h_ades78

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Merhaba arkadaşlar şimdi benım en buyuk sorunum gltools programının android 10 da çalışmaması, çok araştırsım çalıştırabılen yok. Aramadığım yer kalmadı adeta. Sorum şu;
sistem dosyaları ile oynayıp andreno 630 olan gpu andreno 640 gibiymiş gösterebilirmiyiz? Yada bir xpose yahut magisk modülü varmıdır. Örnek vermek gerekirse gltools ile pubgyi en yüksek kalitede 60 fpsde oynuyordum. Yada fake gpu yada fake device diye bir başka yazılımımız varmı çok yazılım denedim olmadı. Lütfen gfx tools benzeri yazılım söylemeyin çünkü oyun bunu algılayıp bir kaç maçtan sonra yada oyundan çıktıktan sonra ayarları restore ediyor. Bilen varsa teşekkür ederim.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bende arıyorum bulamadım

Oyla:

Sefa Varol 81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Normalde kaç fps alınıyor ki hocam ben de oynuyorum ama 55 60 fps yazıyor genel de bu uygulamayı yüklersek ne farkı olur bilmediğim için soruyorum teşekkürler

Oyla:

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Normalde kaç fps alınıyor ki hocam ben de oynuyorum ama 55 60 fps yazıyor genel de bu uygulamayı yüklersek ne farkı olur bilmediğim için soruyorum teşekkürler
Hocam çok aşırı ve HD çözünürlükte ortalama 50 - 60 FPS gorebiliyorsun doğru fakat grafikler akıcı durumda uygulama izin vermiyor. Grafikleri akıcı konuma alıp bu ayarları yaparsan hem 60 FPS hemde fazla işlemciye yüklenmeden oynayabilirsin maksat o zaten..

Oyla:
Üst Alt