Yardım Global Versiyon Yayınlanmadan Miuı 12.5 Güncellemesini Yapmak İstiyorum

Özgelibonbon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özge
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Merhaba iyi forumlar. Miuı 12.5 güncellemesini global version yayınlanmadan indirmek ve kullanmak istiyorum.Cihazım redmi note 8 bir çok sitede ve YT kanalında yapanlarla karşılaştım. Ama ben nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konuda lütfen bana yardımcı olun daha rom'u bile nereden indireceğimi bilmiyorum bir arkadaşım link verdi oradan indirdim şimdi ne yapmam lazım bu konunun altında anlayacağım şekilde( hiç fikrim yok) belirtirseniz çok memnun olurum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Linkin ilk sayfasında gerekli her şey mevcut... Özgelibonbon,

Garantili cihaz ise bu rom yükleme işlemleri garanti dışı bırakabilir cihazı haberiniz olsun...

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
konu başlığı forum kurallarina uygun degil.bence duzeltmelisiniz yoksa adminler uyaracaktir.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba iyi forumlar. Miuı 12.5 güncellemesini global version yayınlanmadan indirmek ve kullanmak istiyorum.Cihazım redmi note 8 bir çok sitede ve YT kanalında yapanlarla karşılaştım. Ama ben nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konuda lütfen bana yardımcı olun daha rom'u bile nereden indireceğimi bilmiyorum bir arkadaşım link verdi oradan indirdim şimdi ne yapmam lazım bu konunun altında anlayacağım şekilde( hiç fikrim yok) belirtirseniz çok memnun olurum.
Cihaz yurt içi ise güncelleme verilene kadar beklemenizi öneririm.
Boot kilidi twrp rom vs işlemlerden uzaksıniz anladığım kadarıyla sorun yaşayabilirsiniz

Özgelibonbon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özge
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaz yurt içi ise güncelleme verilene kadar beklemenizi öneririm.
Boot kilidi twrp rom vs işlemlerden uzaksıniz anladığım kadarıyla sorun yaşayabilirsiniz
Evet onların hiçbirini bilmiyorum. Rootsuz filan olmaz mı :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Garantili cihaz ise bu rom yükleme işlemleri garanti dışı bırakabilir cihazı haberiniz olsun...

konu başlığı forum kurallarina uygun degil.bence duzeltmelisiniz yoksa adminler uyaracaktir
Ben yanlış birşey yapmadım.

Son düzenleme:

Cancss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İç Mimari Tekniker
Konular
4
Evet onların hiçbirini bilmiyorum. Rootsuz filan olmaz mı :(

Ben yanlış birşey yapmadım.
Bence hiç bulaşmayın. En ufak bir işlem hatasında cihaz brick olabilir. En iyisi güncellemeyi beklemek. :)

Özgelibonbon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özge
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cevabınız için teşekkür ederim. Ama ben twrp, boot,factory reset gibi şeylerden hiç anlamıyorum malesef. Onun için yapmaktan vazgeçtim. Yardımınız için teşekkürler.

Bence hiç bulaşmayın. En ufak bir işlem hatasında cihaz brick olabilir. En iyisi güncellemeyi beklemek. :)

Cevabınız için teşekkür ederim. Ama ben twrp, boot,factory reset gibi şeylerden hiç anlamıyorum malesef. Onun için yapmaktan vazgeçtim. Yardımınız için teşekkürler.
Bende bekleme kararı aldım şimdilik :)

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
68
Hocam ben size söyleyeyim, ben beğenmedim. Sebepleri şunlar telefonumda NFC var ancak MIUI 12.5'ta kullanılamıyor. Telefonun hızı biraz düştü, benim size tavsiyem telefonunuza gelmesi. Ben şimdi geri dönmek için konular açıyorum bir kullanıcı sağolsun yardım etti, benim tavsiyem telefonuna gelmesini beklemen, yok ben geçicem diyorsanda geç yani note 8 de nfc yok galiba seni çok etkilemez bu olay. Ama öyle aham şaham da özellikleri yok yani simge ve arayüz değişimleri yapılmış.

Üst Alt