Soru Global Rom'da Google Kişiler vs gibi Uygulamaların Yerine Alternatif Önerebilir misiniz?

Hattushil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
21
Başlıkta da belirtiğim gibi Xiaomi 14 ultra global rom'da google uygulamaları (kişiler, mesaj, vb.) alternatif uygulama tavsiye edebilir misiniz?
Bir de çağrı kaydetme seçeneğini google uygulamasında etkinleştirdiğimde karşı tarafa sesli bildirim gidiyor, bunu kapatma şansımız var mı?

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Başlıkta da belirtiğim gibi Xiaomi 14 ultra global rom'da google uygulamaları (kişiler, mesaj, vb.) alternatif uygulama tavsiye edebilir misiniz?
Bir de çağrı kaydetme seçeneğini google uygulamasında etkinleştirdiğimde karşı tarafa sesli bildirim gidiyor, bunu kapatma şansımız var mı?

Sesli bildirimi kapatma imkanı yok, tavsiye olarak stok Tayvan rom ,custom olarak da eu/elite rom yükleyebilirsiniz, alternatif uygulamalardan tam verim alamazsınız...

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Biraz geç oldu kusura bakmayın, benim şuan en favori uygulamam true phone, aşağıda Google play linkini bırakıyorum, inanılmaz özelleştirmeleri var ve Türkçe T9 olarak fevkalade numaratorden isim bulma yapıyor, ayrıca en beğendiğim özelliklerinden birisi de rehberinizde olmayan birine WhatsApp mesaji göndermek için bu uygulama sayesinde kaydetmeye gerek kalmıyor, numarayı yazıp diğer eylemler deyip WhatsApp simgesine tıklayınca o numaraya direk mesaj veya resim vs gönderebiliyorsunuz.

Kaldı ki ben bu uygulamayı çok beğenip 40 TL ye full sürümünü aldım

isa_cheff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Resmi pro
Konular
3
Biraz geç oldu kusura bakmayın, benim şuan en favori uygulamam true phone, aşağıda Google play linkini bırakıyorum, inanılmaz özelleştirmeleri var ve Türkçe T9 olarak fevkalade numaratorden isim bulma yapıyor, ayrıca en beğendiğim özelliklerinden birisi de rehberinizde olmayan birine WhatsApp mesaji göndermek için bu uygulama sayesinde kaydetmeye gerek kalmıyor, numarayı yazıp diğer eylemler deyip WhatsApp simgesine tıklayınca o numaraya direk mesaj veya resim vs gönderebiliyorsunuz.

Kaldı ki ben bu uygulamayı çok beğenip 40 TL ye full sürümünü aldım

Bende True Phone kullanıyorum 5 yıldır. Çok memnunum. Tavsiye ederim

Üst Alt