Yardım global rom yükleme sorunu

hakan38700

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
discovery
Konular
2
telefonu unlock yaptım fastboot global rom yüklemeye çalıştım mi flash tool ile success yazdığı halde telefonum android one yazısında kalıyor ve kapanıp tekrar böyle devam ediyor ne yapmam lazım arkadaşlar acil yardım lazım :(

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
telefonu unlock yaptım fastboot global rom yüklemeye çalıştım mi flash tool ile success yazdığı halde telefonum android one yazısında kalıyor ve kapanıp tekrar böyle devam ediyor ne yapmam lazım arkadaşlar acil yardım lazım :(

4 günlük mesaj, yinede faydalı olması açısından yazayım Recovery moda girip wipe işlemini yapınız , kalıntı dosyalar yüzünden olabilir

Oyla:

XiaomiTeam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüsamettin
Cihazım
Mi3,Mi4
Konular
0
öncelikle cihazı fastboot moda almanız gerekiyor cihaz kapalıyken power ve ses kısma tuşlarına basılı kalarak fastboot moduna girebilirsiniz daha sonra bu linkteki programı indirip kurmanız gerekiyor kurdugunuz programı çalıştırıp fastboot getvar current-slot komutunu girmeniz gerekiyor active slot b ise slotu a yapmak için fastboot set_active a komutunu girmeniz yeterli olacaktır. daha sonra mi flash ile en son fastboot romu kurmanız yeterli olacaktır.

Oyla:
Üst Alt