Soru Global Rom Unlock Sorunu

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Bootlader Kilidi Açılırken %50’de kalıyor. Nasıl Düzeltebilirim?

Bootloader kilidi kaldırılırken cihazınızda China Developer/Chna Beta ROM yüklü, başvuru yaptığınız ve onaylanan Mi Hesabının unlock yapacağınız cihazda kayıtlı ve bilgisayarınızın 64 bit olması gerekir. Bu 3 şarttan biri sağlanmadığı taktirde kilit kaldırma işlemi başarısız olacaktır. Bilgisayarım 32bit kilidi kaldırabilir miyim? Mi Hesabım farklı olsa kilidi kaldırabilir miyim? Telefonumda stable,global vs. Rom yüklü olsa kilidi kaldırabilir miyim ve benzeri soruların hepsinin cevabı hayırdır. Yukarıda açıklanan 3 şartın sağlanması zorunluluktur…
Sıkça Sorulan Sorular

Benim cihazda global rom yüklü , unlock için tüm yetkileri aldım hatta telefonu recovery moda alıp sadece programdan unlock butonuna basma işlemi kalmıştı ama uclock yapmadım şuan lazım olmadığı için , daha sonra biraz araştırma yapınca üstte sıkça sorulan sorular bölümünde cihazdaki rom global olduğu için kilidi kaldiramicagimi öğrendim deneyen test eden yada global sürümde kilidi açabilen varmi? unlock yapmaya çalıştığımda telefonun kilitlenme gibi bir durumu olabilirmi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Benim cihazda global rom yüklü , unlock için tüm yetkileri aldım hatta telefonu recovery moda alıp sadece programdan unlock butonuna basma işlemi kalmıştı ama uclock yapmadım şuan lazım olmadığı için , daha sonra biraz araştırma yapınca üstte sıkça sorulan sorular bölümünde cihazdaki rom global olduğu için kilidi kaldiramicagimi öğrendim deneyen test eden yada global sürümde kilidi açabilen varmi? unlock yapmaya çalıştığımda telefonun kilitlenme gibi bir durumu olabilirmi

Global romla açabilirsiniz hocam sorun olmayacaktır.

Belirttiğiniz bölüm nerede acaba? Ben hepsi güncellendi diye hatırlıyordum fakat gözden kaçmış demek ki. Link olarak verebilirseniz hemen güncelleyelim. Eskiden china rom olması gerekiyordu ancak yeni düzenlemelerle bu zorunluluk kaldırıldı.

Oyla:
Üst Alt