Yardım Global Olmayan Redmi 5 Plus

noyan_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tugrul murat
Cihazım
mi a2 lite
Konular
2
Arkadaşlar HEPSİBURADA.COM üzerinden Xiaomi Redmi 5 Plus telefon satın aldım.Fatura kargodan önce ulaştı.

Bu siteden İMEİ sorgusu yaptığımda ürün global ürün olarak gözükmüyor.Sizce ne yapmalıyım.Telefon daha elime geçmedi.Band 20 desteklemiyor sanırım sorun çıkartır mı bana?
Daha önce hiç xiaomi telefon kullanmadım lütfen yol gösterin.

Ekli dosyalar

• aass.PNG
    aass.PNG
    90,5 KB · Görüntüleme: 73

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam BL kilidi açarak Global rom yükleyebilirsiniz. Band 20 konusu ise Vodafone ve kırsal alanlarda kendini belli ediyor onun dışında çok sorun yaşamazsınız.

Oyla:

noyan_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tugrul murat
Cihazım
mi a2 lite
Konular
2
Hocam BL kilidi açarak Global rom yükleyebilirsiniz. Band 20 konusu ise Vodafone ve kırsal alanlarda kendini belli ediyor onun dışında çok sorun yaşamazsınız.
başlığı düzelttiğiniz için sağ olun.farkında değilim.

aldığım site üzerinde global rom yüklüdür diye bir ibare mevcut.yinede yüklemem gerekirmidir?
forum üzerinde baya araştırdım,global olmayan ama global rom yüklü cihazlara güncelleme desteği kesilmesi durumu varmış?Doğrumu bu?
sağ olun.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

aldığım site üzerinde global rom yüklüdür diye bir ibare mevcut.yinede yüklemem gerekirmidir?
forum üzerinde baya araştırdım,global olmayan ama global rom yüklü cihazlara güncelleme desteği kesilmesi durumu varmış?Doğrumu bu?
sağ olun.
Yeniden yüklemenize gerek yok hocam, güncellemelerde sorunsuz gelmeye devam edecektir. O dediğiniz konu biraz karışık ama sizi etkilemez.

Oyla:

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5

sağ olun.
Çekip çekmeme konusu sadece 4g için geçerli, 3g ve edge diğer telefonlarla aynı çekiyor. Köyde çekmiyor diyorlar ya sinir oluyorum. Ya arkadaş bazı köylerde edge bile çekmiyor gprs üzerinden konuşuyor millet. Neymiş 4g köyde çekmezmiş. Sanki var da çekmiyor.
not: Bu mesajım size karşı yazılmamıştır. Bilip bilmeden "çekmez" diyenlere karşı bir söylemdir.
not 2: Tabi imkan varsa global olanı almak daha mantıklı fakat çin diye arada dağlar kadar fark var demek değil.

Oyla:

mustafaabalı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
red mi 5 plus
Konular
1
kardeşim aynı konuda bende mağdur oldum 2 aydır uğraşıyorum hala çözemedim cihaz gelir gelmez iade et paranı al yoksa sende benim gibi mağdur olursun xiaomi nin hangi cihazını alırsan al kutunun yanında global versiyon yazacak ve içeriği global olacak

Ekli dosyalar

• IMG-20181030-WA0000.jpg
    IMG-20181030-WA0000.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 56
Oyla:

noyan_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tugrul murat
Cihazım
mi a2 lite
Konular
2
cevaplar için sağolun arkadaşlar. cantara mustafaabalı mura
Ne hepsiburada.com'da ne sahibinden'de nede gittigidiyor'da adam gibi "global version" yazan satıcı da görmedim.Hepsiburada.com' da 3 ayrı mi 5plus var hepsinde global rom yüklü,gittigidiyordakiler kırmızı çin kutulu,sahindende de ikinci el global var.Zaten 0 almak istesemde satan yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cevaplar için sağolun arkadaşlar.

Ne hepsiburada.com'da ne sahibinden'de nede gittigidiyor'da adam gibi "global version" yazan satıcı da görmedim.Hepsiburada.com' da 3 ayrı mi 5plus var hepsinde global rom yüklü,gittigidiyordakiler kırmızı çin kutulu,sahindende de ikinci el global var.Zaten 0 almak istesemde satan yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
KVK garantili ve Global versiyon (800 mhz band destekli, sayfasında global olduğu belirtilen) alışveriş platformumuzda mevcut hocam.

KVK Garantili Xiaomi Redmi 5 Plus (64/4)

Oyla:
Üst Alt