Çözüldü Global kararlı romda kalıp sürüm düşürme

kecik79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmet
Cihazım
Mi max2
Konular
2
Mi Max 2 global kararlı MIUI 11 kullanıyorum. Şarjım eskisi kadar hiç gitmiyor. Tam emin olmamakla birlikte pilden kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Acaba yine global kararlı romda kalarak MIUI 10 veya MIUI 9 a dönüş yapılabiliyor mu? MIUI 9 a direk geçebilir miyim? Tabi kilit açmam lazım biliyorum. Diyelim ki geçtim tekrar ihtiyaç duyarsam normal güncelleme ile MIUI 11 e tekrar çıkabilir miyim

kecik79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmet
Cihazım
Mi max2
Konular
2
Evet kilit açıp istediğiniz roma dönebilirsiniz
Geri de Miui 11 e güncelleyebilirsiniz
Teşekkür ederim Peki global kararlı MIUI 9 veya 10 linki için nereye bakmam lazım

kecik79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmet
Cihazım
Mi max2
Konular
2
Bl kilidini açtıktan sonra indirdiğim flashboot rom (global kararlı miui 10) mi flash uygulamasıyla flashlarken anında hata verdi ve şu an telefonum açılmıyor. mi yazısına kadar gelip kalıyor. tekrar kapanıyor. Ne yapmam lazım

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bl kilidini açtıktan sonra indirdiğim flashboot rom (global kararlı miui 10) mi flash uygulamasıyla flashlarken anında hata verdi ve şu an telefonum açılmıyor. mi yazısına kadar gelip kalıyor. tekrar kapanıyor. Ne yapmam lazım
Fastboota giriyor mu cihaz

kecik79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmet
Cihazım
Mi max2
Konular
2
Fastboota giriyor mu cihaz
Evet giriyor, fakat fastboot da defalarca denedim yükleme yapmıyor. Format attım yine aynı. cihazı şarja takarsam kendiliğinden açılıp mi logosunda kalıyor. şarjda olmazsa yine açılıp bir süre mi logosunda kalıp tekrar kapanıyor. Bl kilidi açık format ekranına girerken altta yazıyor. Fasboot erkranına girebiliyorum ama yükleme hangi room olursa olsun yapmıyor hata veriyor. Twrp yok bu arada

mirdem

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Yazılımcı
Konular
3
Evet giriyor, fakat fastboot da defalarca denedim yükleme yapmıyor. Format attım yine aynı. cihazı şarja takarsam kendiliğinden açılıp mi logosunda kalıyor. şarjda olmazsa yine açılıp bir süre mi logosunda kalıp tekrar kapanıyor. Bl kilidi açık format ekranına girerken altta yazıyor. Fasboot erkranına girebiliyorum ama yükleme hangi room olursa olsun yapmıyor hata veriyor. Twrp yok bu arada
En güncel fastboot romu yüklemeyi denediniz mi?

Üst Alt