Yardım Global EEA romdan Global MIXM roma

kali007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 9 lite
Konular
3
merhaba arkadaşlar
Telefonu ilk aldığımdan beri Global EEA rom'u kullanıyorum. Bu zamana kadar telefona herhangi bir işlem yapmadım. Şu an güncel olan miui 12.0.10 QFCEUXM rom yüklü. Global MIXM versiyonlar miui 12.5 ve android 11 almışken yaklaşık 6 aydır bu EEA sürümüne güncelleme gelmedi. Bundan dolayı bu romu değiştirip miui 12.5 android 11 mixm sürümüne geçmek istiyorum. 2 gündür araştırıyorum bu işlem için MiToolV2 programını kullanmayı düşünüyorum. Bu programla bootloader kilidini açmaya gerek kalmadan global rom yüklenebiliyormuş. Ne yapmamı tavsiye edersiniz? Sizce EEA dan global MIXM romuna geçmeli miyim? Artık bu telefon için son sürüm olacak diye android 11 miui 12.5 kullanmak istiyorum ama bu zamana kadar hiç rom yüklemediğim için de emin olamadım yanlış bir şey yapıp ta telefonu mahvetmek istemem:$

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
kilit açılmadan rom atıldığını ilk defa duyuyorum
kilidi açıp mi flash ile kolayca ve hızlıca yapabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

görününe göre güncelleme kesilmiş telefondan

Son düzenleme:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
güncelleme kesildi telefona. güvenlik güncelleştirmesi bile gelmiyor. miui 13 gelecek diyen de var gelmeyecek listede yok diyen de. ama ne olursa olsun gelsede tadı kaçtı. oneplus güncellemede en iyisi sanırım

Üst Alt