Yardım Global Direnç Kayıtlı Telefon Sıfırlama

advise35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
admin
Cihazım
ultra 13
Konular
1
Merhaba, global sürüm direnç kayıtlı 13 ultra var elimde, fabrika ayarlarına sıfırladığımda imei silinir mi? Telefonu satacağım, eğer imei gidiyorsa telefondaki tüm verilerimi sıfırlamadan alternatif nasıl silebilirim?

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Merhaba, global sürüm direnç kayıtlı 13 ultra var elimde, fabrika ayarlarına sıfırladığımda imei silinir mi? Telefonu satacağım, eğer imei gidiyorsa telefondaki tüm verilerimi sıfırlamadan alternatif nasıl silebilirim?

Mi flash ile stok rom yükleyin en garanti yol bu ve işleme öncesi tüm hesaplardan (mi hesabı, gmail VS) çıkış yapın...

advise35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
admin
Cihazım
ultra 13
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi flash ile stok rom yükleyin en garanti yol bu ve işleme öncesi tüm hesaplardan (mi hesabı, gmail VS) çıkış yapın...
Teşekkür ederim, herhangi bir rom yükleyemiyorum, bl açılmıyor. Başvuru yaptığımda hata ile karşılaşıyorum, cihaz yeni olduğu için mi bilmiyorum.

njlos53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
10
Fabrika ayarlarlarına sıfırlarsanız imei silinir, sakın yapmayın. Twrp veya OrangeFox ile bir Rom kurarsanız imei silinmez. Telefonunuzun modeline uygun zip uzantılı Orjinal Stock Romu kurabilirsiniz.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Teşekkür ederim, herhangi bir rom yükleyemiyorum, bl açılmıyor. Başvuru yaptığımda hata ile karşılaşıyorum, cihaz yeni olduğu için mi bilmiyorum.
Sıfırlanma tavsiye edilmiyor....

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fabrika ayarlarlarına sıfırlarsanız imei silinir, sakın yapmayın. Twrp veya OrangeFox ile bir Rom kurarsanız imei silinmez. Telefonunuzun modeline uygun zip uzantılı Orjinal Stock Romu kurabilirsiniz.

Mesajı okuyun lütfen, kilit kapalı yazıyor...

njlos53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
10
Bootloader kilitiniz açık değilse miflash ile veya Twrp vs. İle hiç bir yükleme yapamazsınız.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
320
Kilit kapalıysa, manuel elle tek tek silin verileri. Fabrika ayarlarına dönmek sd işlemcilerde biraz problem. O yüzden o cihazlarda bl açık, twrp yüklü bırakmak lazım. Yanlışlıkla ayarlardan fabrika ayarlarına da dönseniz, twrp sildiği için imei kalıyor.

njlos53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
10
Önce Miunlock ile kilitin açılması gerekiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önce Miunlock ile kilitin açılması gerekiyor.
Şimdi okudum, İronside hocamızın dediğini yapınız.

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
hangi romu yüklersen yükle günceleme yapma güncelemeyi kapat yoksa imei ile birlikte dirençte gider tekrar para vermek zorunda kalırsın.Hang romu yükleceksen twrp üzerinden yap

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hangi romu yüklersen yükle günceleme yapma güncelemeyi kapat yoksa imei ile birlikte dirençte gider tekrar para vermek zorunda kalırsın.Hang romu yükleceksen twrp üzerinden yap
lütfen bu tür yanlış bilgiler vererek bilgi kirliliğine sebep olmayın..

Üst Alt