Rom Global beta rom

Faruk Kaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Arkadaşlar Mi9Se global beta rom kullanan var mı memnunmusunuz gloabalden geçmeye değer mi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Yeni cihazlarda mi9 mi9se gibi bence ilk dönemde beta kullanmak daha mantıklı tabi kullanıcılar daha iyi bir yorum yapacaktır

resulltan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Meslek
Ptt Dağıtıcı
Konular
8
Beta romu bu bulsam kullanacamda çıkmadı daha herhalde

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
ilk kutusunu açtığımda içinde 10.2.2 stabel rom vardı.... çarşamba dan beri 10.3. euro stable var

herkesin kullandığı amaç ve program farklı. doğal olarak alacağınız sonuçda farklı olacaktır...

ilk test değerlendirmelerini kullanarak yapanlardan biriyim forumda. video ve resim çekerek paylaştım. 10 günü geçti oyun oynadığım için günde 2-3 defa batarya dolumu yapmam normal... genel kullanımda.. yani whatsapp gibi tlf görüşmeleri gibi veyahut radyo - mp3 gibi durumlar ile (3-5 saatlik) günü çıkarmanız çok çok çok yüksek.
ama bir şart belirtiyorum. kendi adaptörü ve 3a sorunsuz iletim yapacak kablo olmak şartı ile yaklaşık 80dak lık sürede dolum yaparsanız.
kendi kablosu bir miktar kısa benim için. piyasada satılan uzun kablolardan aldığınızda bu performansı görmeniz biraz BÜYÜK soru işareti

testi de

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

gibi bir cihaz ile çok rahat yapabilirsiniz.

aslında bu cihazı tüm vatandaşlarımıza tavsiye ediyorum. kullandığımız adaptör ve kabloların gerçek değerlerini ve kalitesini belirlemek için oldukça basit ve ucuz bir cihaz.

testleri orjinal adaptör ile piyasa kablosu... piyasa adaptörü orjinal kablo olacak şekilde alternetifli olarak deneyerek cihazların besleme durumunu ve malzemeden nasıl fark ettiğini anlayabilmek açısından

geçen senelerde AE den aldım... çok menunum sürekli takılı ki her cihazın besleme ve kablo kalitesini gözlemleyebiliyorum
aynı adaptörden usb led lambanın çektiği gücü de, BT kulaklığımın anlık beslemesini de gözlemledim...

maalesef... piyasadaki kabloların %60 dan fazlası...................

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Mi 9 se için global beta sürüm yok sanırım kararlı var sadece , bl kilidi açılsada eu beta kursam...

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Hocam genek olarak cok anlasilir ve samimi yazuyosunuz tesekkurlwr. Ben gunluk kullaniciyim fotograf, sosyal medya ve ufak bir iki oyun. Bu bu kullanimlarda stabil eu ya gecmeyi dusunuyorum bk kilidi acildiginda. Siz ne tavsiye edersiniz. Eu daha stabil gibi?

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Hocam genek olarak cok anlasilir ve samimi yazuyosunuz tesekkurlwr. Ben gunluk kullaniciyim fotograf, sosyal medya ve ufak bir iki oyun. Bu bu kullanimlarda stabil eu ya gecmeyi dusunuyorum bk kilidi acildiginda. Siz ne tavsiye edersiniz. Eu daha stabil gibi?
Kesinlikle eu çok daha stabil mi 9 se yeni bir cihaz olduğu için eu beta kurmanız tam verim almanızı sağlıyacaktır.Ben öyle yapacağım..

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Kesinlikle eu çok daha stabil mi 9 se yeni bir cihaz olduğu için eu beta kurmanız tam verim almanızı sağlıyacaktır.Ben öyle yapacağım..
Hocam cevabınız için tesekkurler. Eşimede kuracagım icin direkt eu stabil rom yukleyip ayda bir ayarlardan otomatik guncellemeyle kullanmayi dusunuyorum.(sanirim buna ota deniliyor).

Miui11 geldiginde otomatik kendi guncelleyecek mi?

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Hocam cevabınız için tesekkurler. Eşimede kuracagım icin direkt eu stabil rom yukleyip ayda bir ayarlardan otomatik guncellemeyle kullanmayi dusunuyorum.(sanirim buna ota deniliyor).

Miui11 geldiginde otomatik kendi guncelleyecek mi?

O zaman stabil kurmak en mantıklısı evet , otadan gelir güncelleme yalnız yine twrp üzerinden kurmanız gerekir onuda siz yapmanızı tavsiye ederim eşiniz yanlış birşey yapabilir.Ayrıca miui 11 de aynı şekilde gelir aynı şekilde kurarsınız.

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Çok teşekkurler bir islem icin telefonu aldigim yere gidecegim ikisinede orada yukletecegim o halde.

Gerci forumdaki basliklar sag olsun cogu seye teoride hakimim. Bir tek stabil gcam cikarsa nasil yuklenecegini arastiracagim.

EDIT: Aradaki farkı anlayabilmeniz için aşağıda görselleri paylaşıyorum. Mi9Se için bir sürüm çıkarsa çok daha iyi olacağına eminim. Fotoğrafçılık deneyimim olduğu için şunu söyleyebilirim ki. Bu kadar az harelenme yaparak ve uzun pozlama yapmadan bu fotoğrafı elde etmek heleki bu fiyatlara muhteşem.
.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt