Yardım Gizli klasördeki veriler kayboldu

rustamovvv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rustam
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global V11.0.2.0.
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi 5 plus
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar
Gizli klasörde çok önemli verilerim vardı.Bi baktım ki kaybolmuş.Ordan çalınma ihtimali varmı ? Telefonum rootluydu.Kötü niyyetli kişilerin eline geçer diye endişe ediyorum.Ek olarak ben dosya yöneticisinde bazı boş klasörleri sildim o yuzden ola bilirmi ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-21-11-19-04-759_com.android.fileexplorer.png
    Screenshot_2021-12-21-11-19-04-759_com.android.fileexplorer.png
    141,9 KB · Görüntüleme: 6

Cosmos07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cosmos07
Cihazım
Mi6
Konular
2
Fileexplorer Dosyasını Silmediyseniz Eğer Dosya Yöneticisi V1-210527 Sürümünü Yükleyerek Gizli Dosyalarınıza Ulaşmaya Çalışabilirsiniz. Öncelikle Telefonunuzu Pc'ye Bağlayıp Fileexplorer Dosyasının Olup Olmadığına Bakabilirsiniz. Dosya Görünüyorsa Sürümünü Belirttiğim Dosya Yöneticisini Yükleyerek Gizli Dosyalarınıza Ulaşmaya Çalışabilirsiniz.

Oyla:

rustamovvv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rustam
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fileexplorer Dosyasını Silmediyseniz Eğer Dosya Yöneticisi V1-210527 Sürümünü Yükleyerek Gizli Dosyalarınıza Ulaşmaya Çalışabilirsiniz. Öncelikle Telefonunuzu Pc'ye Bağlayıp Fileexplorer Dosyasının Olup Olmadığına Bakabilirsiniz. Dosya Görünüyorsa Sürümünü Belirttiğim Dosya Yöneticisini Yükleyerek Gizli Dosyalarınıza Ulaşmaya Çalışabilirsiniz.
Hayır öyle dosya silmedim.Bunun gibi hfjzkn? boş gözüken bazı klasörleri silmiştim.Peki güvenlik seviyesi nedir ? Rootlu telefondan gizli dosyalar çalına bilirmi ?

Oyla:
Üst Alt