Soru Gizlenmiş uygulama simgelerini görme

• Konbuyu başlatan Shox
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 1K

Shox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
10
Eurom ekrana uzun basıl ıtıtma süresi çıkan ayarlar penceresinde Gelişmiş ayarlar bölümünde çıkan bu simge gizlemeyi yaptıktan sonra gizlenen uygulama simgelerine ulaşmak içn herhangi bir kısayol varmı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Eurom ekrana uzun basıl ıtıtma süresi çıkan ayarlar penceresinde Gelişmiş ayarlar bölümünde çıkan bu simge gizlemeyi yaptıktan sonra gizlenen uygulama simgelerine ulaşmak içn herhangi bir kısayol varmı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
İki parmağın ile ekranın ortasından parmaklarını aç. Yani bir parmak aşağı bir parmak yukarı doğru. Yön onli değil bir parmak sağ bir parmak sola doğru da yapabilirsin. Önem arzeden şey iki parmağı pergel gibi açmak

Shox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İki parmağın ile ekranın ortasından parmaklarını aç. Yani bir parmak aşağı bir parmak yukarı doğru. Yön onli değil bir parmak sağ bir parmak sola doğru da yapabilirsin. Önem arzeden şey iki parmağı pergel gibi açmak
Bu dediğiniz Ayarlar-Uygulamalar-Uygulama kilidi- Gizli uygulamalardan gizlenen uygulamaları gösteriyor. Benim dediğim simge gizleme bu değil ana ekrandan yapılan simge gizlemeden bahsediyorum.ana ekran ayarlarından gizlenenler bu şekilde görünmüyor.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Arama özelliği açıksa aşağıdn yukarıya tek parmak kaydırın uygulamayı aratınca geliyor.

Üst Alt