Soru Gittigidiyordan alınan mi band 3 garantilimidir?

Arif66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arif
Cihazım
Band
Konular
1
Merhaba arkadaşlar

Gittigidiyor tarzi sitelerden orjinal mi band 3 alacağim, ancak kutu iceriğinde garanti belgesi olduğu vs. yazmıyor. Buradan alinan ürünler garantisizmi?

Bir diğer sorum ise çin sürümüne türkçe dil.desteği geldimi? Onu alsam garanti yada dil sorunu olurmu?

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yurt içinde satış yapan tüm sitelerindeki bütün elektronik cihazlarda 2 yıllık garanti sunulması zorunludur. Yani satıcının bunun garantisi yok demesi mümkün değildir. Derse kaçakçılık suçu işlemiş olur ki bu durumda kaybı bir Mi Band 3'ten çok daha fazla olacaktır.

Oyla:

Arif66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arif
Cihazım
Band
Konular
1
Teşekkürler cevap için, peki çin versiyonuna türkçe dil desteği gelecek deniyordu geldimi acaba

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Teşekkürler cevap için, peki çin versiyonuna türkçe dil desteği gelecek deniyordu geldimi acaba
Mi Band 3 kullanıcısı değilim fakat forumdan takip edebildiğim kadarıyla kullanan arkadaşlarımız geldiğini belirtmişlerdi.

Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
evet geldi aliexpress den ilk çıktığında almıştım 180 TL gibi bir fiyata. yaklaşık bir kaç ay önce türkçe dil desteği geldi zaten telefonun dili neyse mi band 3 ona göre dili ayarlıyor bir şüpheniz olmasın.

Oyla:
Üst Alt