Soru Gittigidiyor Çayma Hakkı Hakkında

psycoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
lgg4
Konular
6
merhabalar ürün sipariş verdim . geldi üründe bir şey yoktu onay verdim ürüne bügün 7. gün ama ürün arıza yaptı nasıl cayma hakkımı kullanabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

psycoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
lgg4
Konular
6
merhabalar ürün sipariş verdim . geldi üründe bir şey yoktu onay verdim ürüne bügün 7. gün ama ürün arıza yaptı nasıl cayma hakkımı kullanabilirim acill
gittigidiyordan okudum ama anlamadım

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Cayma hakkınızı kullanabilmeniz için, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak ürünü iade etmek istediğinizi satıcıya bildirmelisiniz.

Ürün, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanıldığı takdirde, üründe meydana gelen değişiklik ve bozulmalar cayma hakkının kullanılmasına engel olmaz. Ürünün değerinin azalması durumunda veya üründe iadeyi imkansız kılan bir kusurun oluşması halinde, satıcı zararını tazmin etmek için hakkınızda yasal işlem başlatabilir.

Kozmetik olarak cihazda sorun yoksa yukarda yazılanı yapacaksınız sonra satıcı bakalım ne diyecek birşey demeyede hakkı yok ama cevaba göre hareket edeceksiniz yalnız 14 günü geçirmeyin

Gittigidiyorda net yazılmış yapılması gerekenler

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Hangi ürün ve neden 14.gün?

psycoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhammet
Cihazım
lgg4
Konular
6
Cayma hakkınızı kullanabilmeniz için, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak ürünü iade etmek istediğinizi satıcıya bildirmelisiniz.

Ürün, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanıldığı takdirde, üründe meydana gelen değişiklik ve bozulmalar cayma hakkının kullanılmasına engel olmaz. Ürünün değerinin azalması durumunda veya üründe iadeyi imkansız kılan bir kusurun oluşması halinde, satıcı zararını tazmin etmek için hakkınızda yasal işlem başlatabilir.

Kozmetik olarak cihazda sorun yoksa yukarda yazılanı yapacaksınız sonra satıcı bakalım ne diyecek birşey demeyede hakkı yok ama cevaba göre hareket edeceksiniz yalnız 14 günü geçirmeyin

Gittigidiyorda net yazılmış yapılması gerekenler

Teşekkürler

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Bana göre ve birçok kişiye göre elektronik ürünler biraz şans işidir. Örnek: başka bir kişi aldığı telefonu 2 yıl kullanır siz de aynı telefonu alırsınız ama 2. ayında anakart arızalanır.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
psycoo aynı konudan 2 kere açmıçsınız konular ve mesajlar birleştirildi iyi forumlar.

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Merhabalar 2 konu farklıydı
Birisi cayma hakkı
Oburu 14 gün de cihaz bozulurmuydu
Teşekkürler
Cihaz işi şans biarazda kullanmaya bağlı ben 6,7 senedir ilk çıkan samsung s2 kullanıyorum ne servis nede tamir gördü.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt