Sohbet Gionee telefon kullanan var mı? Kullanıcı tecrübelerinize ihtiyacım var değerli forum üyeleri.

Sungerbob Marley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mİ 8 SE
Meslek
Dijital Medya
Konular
3
Merhaba, Gionee marka cep telefonu kullanan, memnun olan-olmayan, bu telefon markası hakkında bilgisi olan var mıdır? Türkiye'de teknik servisi var mı? 1-2 modeli hoşuma gitti. Satın almayı düşünüyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Sungerbob Marley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mİ 8 SE
Meslek
Dijital Medya
Konular
3
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
1200 liraya xiaomi 5x satiliyor hocam artik daha ucuza telefon olacak hali yok hic fanteziye girmeyin derim

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Merhaba, Gionee marka cep telefonu kullanan, memnun olan-olmayan, bu telefon markası hakkında bilgisi olan var mıdır? Türkiye'de teknik servisi var mı? 1-2 modeli hoşuma gitti. Satın almayı düşünüyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
türkiyede degil dünyanın herhangi bir yerinde teknik servisi varmı o bile belli degil o marka için konuşuyorum insanlar ucuza daha çok almak isteyecekler ama ucuzunda ucuzu yani ne bileyim işiniz zor ben önermiyorum alsanız dahi telefon içeriginde çince cevrilmeyen yerler yazılım desteği rom tamir için destek malzeme kalitesi konusunda da biraz endişelerim var çünki önceden 2-3 model o telefon markasından gördüm inceledim kabul edilebilir bir kalitede olduğunu söyleyemem ama örnek vermem gerekirse general mobile discovery 4gb model olan telefonun 1 gömlek üstü xiaomi redmi 4a telefonun da 1 gömlek altı :)

hammerhead

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atacan Sinan
Cihazım
Mi Mıx2
Konular
2
Ben şu ara telefon aradığım için bakıyorum çok güzel telefonları var adamların. Hem tasarım olarak hem özellik olarak, hatta Casper falan telefonu bunlardan alıp logoyu yapıştırıp satıyormuş öyle şeyler dahi okudum. ama burhan0660 ın dediği gibi Türkiye'de falan satışları yok bırak teknik servisi. f/p olarak alınabileceğin bir telefon bence ama iyi kullanıp bozmaman gerekiyor ki çöpe gitmesin. Bence denenmesi gereken markalardan biri kendisi.

Üst Alt