Soru ghost touch

centaki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fazlı
Cihazım
9 se
Konular
4
telefonum ilk başda degil sonradan ghost touch olmaya başladı buna ekran değişme haricinde birşey yapılabiliniyor mu mi 10 kullandım 2 aydan fazla hiç birşey olmadı mi11 geçdim sonradan sonradan bu sorun başladı geri dönüş yapdım ama değişen birşey yok garantisiz oldugu için garantiyede gönderemiyorum değiştirme durumumda yok

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
telefonum ilk başda degil sonradan ghost touch olmaya başladı buna ekran değişme haricinde birşey yapılabiliniyor mu mi 10 kullandım 2 aydan fazla hiç birşey olmadı mi11 geçdim sonradan sonradan bu sorun başladı geri dönüş yapdım ama değişen birşey yok garantisiz oldugu için garantiyede gönderemiyorum değiştirme durumumda yok
Sanki bendede oyleydi hocam
Redmi note 7 kullanirken miuimi 11 whatshap. Sanki emoji kısmı ekranda bazen kaliyor gibiydi, sonra eu beta android 10 geçtim suanlik sorun yok

Oyla:

centaki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fazlı
Cihazım
9 se
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekranda kalma olayı ghost screan ghost touch ekrana siz dokunmadan kendi kendine dokunması hocam ne nalet bişiyyaw kafasına göre bi yerlere dokunuyor

Oyla:

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Ghost touch için yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor. Panel değişimi tek çözüm. Birçoğu çok yüksek ihtimalle fark etmediğiniz hasarlardan kaynaklanır ve ekranınız hasar almış olduğu için panel bozulma yoluna doğru gider. Geçmiş olsun eğer rahatsız edici düzeyde değilse onunla yaşamayı öğrenin, eğer rahatsız ediyorsa paneli değiştirin.

Oyla:
Üst Alt