Soru Ghost Screen

ımcaillou

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Graphic Designer
Konular
8
Mi 9t global cihazımda bir süredir parlak temalı uygulamalarda, video izlerken bazen klavye tuşları aşırı saydam şekilde görünüyor bazen önceki uygulamadan bir kısım Instagram on dm kutusu simgesi tarzında ekranda belli oluyor bir anda çıktı ghost screenden şüphe ediyorum ama emin de olamadım sizlere danışmak istedim​

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Ne danıştığınızı tam anlamamakla beraber muhtemelen sorun ghost screen. Bilinen en net çözüm ekran değişimi. Ama çok rahatsız edici boyutlara geçmeden alınacak önlemler cihazı sıcaktan korumak yani ısınmasını engellemek. Direk güneş ışığından uzak tutun, şarjdayken ekranı açmayın cihazla oynamayın. Hızlı şarj desteği cihazı zaten ısıtıyor. Bir de şarj olurken ısınmayı azaltmak için; kılıf kullanıyorsanız, kılıfı çıkarıp cihazın altına koyun. Yani yerden bağlantısını kesin. Hava sirkülasyonu olușacak şekilde yükseltin. Ghost screen bir kere kendini gösterdimi her türlü sıcaklık daha kötü hale getiriyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Fakelifetk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
E-Ticaret
Konular
28
Ya reisler redmi note 7 kullanıyorum GHOST screen belasından bıktım evofone Türkiye garantili cihazım ben bunu değiştirsem de tekrar olucak ben ne yapıyım bu durumda thh basvursam ne gibi sonuç çıkar sonuçta kronik sorun ayıplı mal değilmi ? Birde zaten teşhir ürünü almıştım oda ayrı dert bana biri bişey desin lütfen tianma yerine farklı panel takılabiliyormu duyduğuma göre sonradan üretilen Redmi note 7 lerde panel sıkıntısı geçmiş ?

Oyla:
Üst Alt