Yardım Ghost screen

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Cepportdan aldığım xiaomi mi 5s de ghost screen var deltaya göndersem düzeltirlermi sizce veya gönderen var mı

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
hocam servisten başka seçeneğiniz yok gibi duruyor. telefonculara asla verme.

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam servisten başka seçeneğiniz yok gibi duruyor. telefonculara asla verme.
şimdi kalbim kırıldı :) bende eski telefon tamircisiyim işimi gayet temiz yapardım hatta bekleyen olursa gözünün önünde tamir ederdim daha ne yapalım :) dediğinizi de anlıyorum %70-80 tamirciler cihazdan anlamıyor zarar veriyor işçiliği kötü oluyor yanlış işlem yapabiliyor müşteriden nasıl fazla para kopartırım mantığı :)

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
şimdi kalbim kırıldı :) bende eski telefon tamircisiyim işimi gayet temiz yapardım hatta bekleyen olursa gözünün önünde tamir ederdim daha ne yapalım :) dediğinizi de anlıyorum %70-80 tamirciler cihazdan anlamıyor zarar veriyor işçiliği kötü oluyor yanlış işlem yapabiliyor müşteriden nasıl fazla para kopartırım mantığı :)
hocam kbmayin. :D kötü yakalandık. bı kere verdim telefonu soket bozuktu data ucunu takmamis. bı kere ekranı yaptırdım ekran kapanmiyor telefondan kapatsan bile sanki simsiyah bı resim acıkmış gibi parlıyor yine. başım çok ağrıdı o yüzden dedim. Allah bize sizin gibilerle karsilastirsin ne diyim.

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Bende de mi5s ve yanında hediye olarak verilen ghost screen sorunu var :D evo ya göndersem garanti dahilinde değişir mi ki?

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Önce bi play stordan ghost screencuygulamasını denermisiniz? %80 çözüyormuş çok pahalı değil 3 tl fslandı herhalde

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam deltanın telefonu daha da beter etme ihtimali var ve rahat 3 hafta kadar beklersiniz. Fiyatları net bilmiyorum ama belli ki işi biliyorsunuz. Benim şahsi fikrim ekran sipariş edip kendiniz değiştirin. Çünkü delta ve evo garantili cihazlara garantisiz gözü ile bakmak lazım. Sırf bu yüzden Türkiye ye gelmesini beklemeden Sefa hocamdan yurtdışı 5X aldım.

Ek: Ayrıca yazılımsal olarak sorunu çözmek istiyorsanızda bu uygulama işinizi görür.

Oyla:

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Hocam deltanın telefonu daha da beter etme ihtimali var ve rahat 3 hafta kadar beklersiniz. Fiyatları net bilmiyorum ama belli ki işi biliyorsunuz. Benim şahsi fikrim ekran sipariş edip kendiniz değiştirin. Çünkü delta ve evo garantili cihazlara garantisiz gözü ile bakmak lazım. Sırf bu yüzden Türkiye ye gelmesini beklemeden Sefa hocamdan yurtdışı 5X aldım.

Ek: Ayrıca yazılımsal olarak sorunu çözmek istiyorsanızda bu uygulama işinizi görür.

Ghost screen uygulaması sorunu bi nebze çözüyor fakat parlaklığın düşmesine sebep oluyor ve birde çok fazla şarj tüketiyor. Benim gözlemlediklerim bunlar.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt