Yardım Ghost screen oluşup yok oluyor

Emirp41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir Pınar
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.9
Telefon Modeli
Redmi note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Cihazım redmi note 8, alalı 1 ay oldu olmadı. İlk zamanlarda düzgün çalışıyordu cihaz ama şuan hangi oyuna girersem gireyim bi 5 10 dakka oynadıktan sonra ghost screen oluşuyor 10 15 dakka sonra yavaş yavaş yok oluyor cihazda düşme ezilme vesayre hiç birşey yaşamadım internette bu sorunu yaşayan başka insanlar da var sinir olduğum şey her oyuna girdiğimde olması (şu anda bilgileri doldururken googlenin ghost screeni bile oluştu) ve üzerine acaba bu sefer kalıcı mı oldu diye bir korku var bunun çözümü varmıdır? Yoksa daha 1 ayı yeni dolan telefonumu satıp başka bi cihaz mı alayım?

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Öncelikle geçmiş olsun hocam, cihazı nereden aldınız? Garantili mi?

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazım redmi note 8, alalı 1 ay oldu olmadı. İlk zamanlarda düzgün çalışıyordu cihaz ama şuan hangi oyuna girersem gireyim bi 5 10 dakka oynadıktan sonra ghost screen oluşuyor 10 15 dakka sonra yavaş yavaş yok oluyor cihazda düşme ezilme vesayre hiç birşey yaşamadım internette bu sorunu yaşayan başka insanlar da var sinir olduğum şey her oyuna girdiğimde olması (şu anda bilgileri doldururken googlenin ghost screeni bile oluştu) ve üzerine acaba bu sefer kalıcı mı oldu diye bir korku var bunun çözümü varmıdır? Yoksa daha 1 ayı yeni dolan telefonumu satıp başka bi cihaz mı alayım?
Sorun ne yazik ki kalıcı garantisi varsa ekran değişimi isteme hakkınız var aynı sorundan 3 kez giderse cihaz değişimi isteyiniz

Oyla:

Emirp41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir Pınar
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle geçmiş olsun hocam, cihazı nereden aldınız? Garantili mi?
Media Markt tan aldım garantisi var sanırım fakat bu ölü ekran gelip gittiği için garantiye alırlar mı bilmiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun ne yazik ki kalıcı garantisi varsa ekran değişimi isteme hakkınız var aynı sorundan 3 kez giderse cihaz değişimi isteyiniz
Teşekkürler fakat garantiye alırlar mı bilemiyorum yaşadığım sorun tam ghost screen mi bilmiyorum oluşup yok oluyor

Oyla:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Media Markt tan aldım garantisi var sanırım fakat bu ölü ekran gelip gittiği için garantiye alırlar mı bilmiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler fakat garantiye alırlar mı bilemiyorum yaşadığım sorun tam ghost screen mi bilmiyorum oluşup yok oluyor
Bence direk iade edin, 6 ay içinde sıkıntı çıkarırsa ayıplı mal kapsamında değerlendirilir ve para iadesi söz konusu olur yada birebir değişim.. Sizin de alalı 1 ay kadar olmuş, beklemeyin derim, karar sizin.

Oyla:

Emirp41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir Pınar
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence direk iade edin, 6 ay içinde sıkıntı çıkarırsa ayıplı mal kapsamında değerlendirilir ve para iadesi söz konusu olur yada birebir değişim.. Sizin de alalı 1 ay kadar olmuş, beklemeyin derim, karar sizin.
Öyle diyosunuz da ben gittiğimde ghost screen olmicak yani bakıcaklar bunda sorun yok diyecekler, geliyor 10 15 dakka sonra kayboluyor yani sıkıntı orda sürekli kalsa hani gösteririm ekran ağrızalı vesayre gidicem garantiye adam açıcak bi uygulama biraz beklicek çıkıcak bakıcak bunda sorun yok diyecek. Benim merak ettiğim bi tek bende mi var bu ağrıza gelip geçiyor yani benim için pek sıkıntı yok da kalıcı olursa sıkıntı ghost screen. Ya alırken 2 marka arasında kaldım bi Xiaomi bi Huawei bunun özellikleri daha iyi diye bunu almıştım hafif pişman gibiyim

Oyla:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Öyle diyosunuz da ben gittiğimde ghost screen olmicak yani bakıcaklar bunda sorun yok diyecekler, geliyor 10 15 dakka sonra kayboluyor yani sıkıntı orda sürekli kalsa hani gösteririm ekran ağrızalı vesayre gidicem garantiye adam açıcak bi uygulama biraz beklicek çıkıcak bakıcak bunda sorun yok diyecek. Benim merak ettiğim bi tek bende mi var bu ağrıza gelip geçiyor yani benim için pek sıkıntı yok da kalıcı olursa sıkıntı ghost screen. Ya alırken 2 marka arasında kaldım bi Xiaomi bi Huawei bunun özellikleri daha iyi diye bunu almıştım hafif pişman gibiyim
Bu sorunun olup olmadığını anlar herhalde servis bilemiyorum, ben sadece size yasal hakkınızı hatırlatmak istedim o kadar..
Bir sizde olmuyor bu sorun, forumda ghost screen problemi ile karşı karşıya kalan çok fazla kullanıcı var, yani kullanım alışkanlığınıza bağlı olarak da çıkabilir, çok dikkatli kullansanız da çıkabilir, elektronik şans işi birazda..

Oyla:

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Telefonda herhangi düşme kırılma gibi durumlar yoksa garanti kapsamında ücretsiz servis gerekeni yapacaktır yapmalıdır.
Siz verirken telefonu orada olan insanlara yada yetkili birisine telefonda herhangi ezik çizik kırık olmadığını gösterin ve onun da rapora işlemesini sağlayın ve raporu alıp okuyun gerisi hallolur.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Klasik redmi şaşırtmadı,her redmi ghost screeni tanışacaktır mutlaka

Oyla:

Emirp41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir Pınar
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Herşey için teşekkürler şimdi garantiye vermeye gideceğim almazlarsa dediğiniz gibi tüketici haklarına başvurulur

Oyla:
Üst Alt