Sohbet Ghost Screen + Kırık GENPA

izzex0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İzzet
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
1
260 TL ye shenchao panel çıtalı ekran alıp kendim düzgün bir şekilde montajını yaptım. Gayet memnunum . Almışken arka kapakta aldım 300 tl ye cihazım ilk aldığım zaman ki gibi oldu Buradan çatlağı görüp ücret isteyen fırsatçı genpaya selam olsun sonuçta ghost screen kronik bi problem .
Nerden aldınız hocam benim de ghost screen den dolayı KVK ya yolladım ilk değiştirdiler ikinci defa tekrar ghost screen oluştu tekrar gönderdim bu defa telefon hafif eğri diye yapmadılar, tüketici hakem heyeti ne başvurmayi denedim fatura sahibi ben değilim o yüzden açamadım maalesef

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
260 TL ye shenchao panel çıtalı ekran alıp kendim düzgün bir şekilde montajını yaptım. Gayet memnunum . Almışken arka kapakta aldım 300 tl ye cihazım ilk aldığım zaman ki gibi oldu Buradan çatlağı görüp ücret isteyen fırsatçı genpaya selam olsun sonuçta ghost screen kronik bi problem .
Genpayı savunmuyorum ama , konuştukların çok saçma. Telefonda ne olursa olsun , ekranı kırdıysan bunu sen ödersin , kırmasaydın paşa paşa ekranı değiştirirlerdi zaten. Sendeki zamanlama kötü olmuş sadece. Eğer bu konuyu açtığın zaman görmüş olsaydım arkadaşım gönderme boşuna kargo parası da sana kalır derdim akıl var mantık var çünkü

izzex0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İzzet
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
1
Çok şükür servisi bizim şehirde var kendim götürdüm ama bir sonuç alamadım

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam nereden aldınız acaba güvenilir bir site falan var mıdır?

isooo.s

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Red mi not7
Konular
13
Hocam nereden aldınız acaba güvenilir bir site falan var mıdır?
Bu linkten almıştım yorumda bana ait ama satışa kapatmışlar şuan bir sizde bakın

ugurcum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Evo çizik ve çatlak ekranımı ghost screen ile değiştirdi umarım şansın yaver gider. :)

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
orijinal parçayı nereden temin ettiniz

Üst Alt