Diğer Geri tuşu problemi...

Dijinorm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
Mi 6 cihazım özellikle şarj soketine kulaklık taktığımda artan bir şekilde geri tuşuna kendiliğinden basıyor sanki biryerden şase yapıyor gibi hiç bir şekilde darbe falan olmadı delta serviste 1 hafta kaldı hiçbir şey yapmadılar başka kullanacak cihaz olmadığından cihazımı geri almak zorunda kaldım Hepsiburada ayıplı malı bana sattı delta servise yönlendiriyor değişim için fakat Delta ilgilenmiyor sahtekarlık yapıyorlar

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dijinorm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Özellikle kulaklık takıp çıkardıktan sonra şarj soketi kısmına elimi deydiğimde geri tuşuna kendi basıyor buna benzer sıkıntısı olan var mı

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
27
Evet aynı sıkıntı bende de var sürekli olmasada. Garantinin hiç bisey yapmayacağını bildiğim için yollamadım. Bende ekran görüntüsü almak için geri tuşuna basılı tutarak alıyorum ve şarja takınca ss alıyor geri tuşuna şase yaptığı için

Dijinorm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet aynı sıkıntı bende de var sürekli olmasada. Garantinin hiç bisey yapmayacağını bildiğim için yollamadım. Bende ekran görüntüsü almak için geri tuşuna basılı tutarak alıyorum ve şarja takınca ss alıyor geri tuşuna şase yaptığı için
Kulaklık takmazsam azalıyor büyük ihtimalle şarj soketiyle de alakası var ama çok moral bozuyor

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
27
Bende görmezden geliyorum bazı kişilerde bisey takmadan da sürekli kendi basıyor geri tuşu

talk_an

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Benim telefonumda da (mi6 128 seramik) kendiliğinden geri tuşu aktif oluyor. Hafta içinde servise verdim(delta) artık dayanamadım. Şuan için beklemedeyim. Umarım halledebilirler. Çok can sıkıcı bir durum..
[doublepost=1523963119,1523126930][/doublepost]4 Nisan 2018 de Ankara dan elden teslim ettiğim cihaz aynı gün İstanbul a gönderilmiş. 13 gün oldu herhangi bir gelişme yok. Sitesinden takip ettiğimde "Onarım İşlemleri Devam Ediyor" yazıyor, müşteri hizmetlerini aradığımda da bilgi alamıyorum. Kullanmak için cihaz talebinde bulundum elimizde cihaz yok diye geçiştirdiler.

Gelişme olursa buradan yazarım.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Benim telefonumda da (mi6 128 seramik) kendiliğinden geri tuşu aktif oluyor. Hafta içinde servise verdim(delta) artık dayanamadım. Şuan için beklemedeyim. Umarım halledebilirler. Çok can sıkıcı bir durum..
[doublepost=1523963119,1523126930][/doublepost]4 Nisan 2018 de Ankara dan elden teslim ettiğim cihaz aynı gün İstanbul a gönderilmiş. 13 gün oldu herhangi bir gelişme yok. Sitesinden takip ettiğimde "Onarım İşlemleri Devam Ediyor" yazıyor, müşteri hizmetlerini aradığımda da bilgi alamıyorum. Kullanmak için cihaz talebinde bulundum elimizde cihaz yok diye geçiştirdiler.

Gelişme olursa buradan yazarım.
aynısı başıma geldi para iadesi istedim 1 ay sonra işlemler bitti

Seyyah29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyyah
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
İlk aldığımda ben de de aynı sorun vardı ama benim ki şarj dan değildi. Servise gönderdim yaklaşık bir ay kaldı serviste sonra gönderdiklerinde sorunun düzeldiğini gördüm. Şimdi yapmıyor

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
Servise gondermeden bu sorunu sozmemizin yolu yok mu acaba? Yani tamirci falan da olur nasil yapabiliriz?

talk_an

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Dün akşama doğru sitelerinden kontrol ettiğimde "Yedek Parça Bekleniyor" yazıyordu. Bu gün yine "Onarım İşlemi Devam Ediyor" yazıyor. Bu gün tam 14 gün oldu telefonu teslim edeli.

Şuan kullandığım telefondan ne mail gönderebiliyorum, ne fotoğraf çekebiliyorum, ne de doğru dürüst telefon görüşmesi yapabiliyorum. Cihaz talebimi her seferinde geri çeviriyorlar. Dandik bir telefona kaldım.
[doublepost=1524232560,1524083296][/doublepost]Dostlar merhaba,

Sitesinden takip ettiğim telefonumun dün tamiri yapılıp kargolanmış. Bu gün de telefonumu teslim aldım. Verilen bilgiye göre ekran değişimi yapılmış. Şu an için bir sıkıntı yok.

Telefon 16 günde tamir edilip bana ulaştı.

Üst Alt