Yardım General Mobil Discovery Yardim..

PoofffS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Konular
3
Telefonum Ekrani Birden siyah Oldu.. Bataryayi Söküp Taktim Yine Siyah Olarak.. Açiliyor.. Altdaki Dokunmatik Tuşlar Yaniyor Sadece Ekranda Bişey Yok Simsiyah Birden Bire Ne Oldugunu Anlamadim Başina Gelen Varmi Acaba bir Çözümü feLan Ekranda Bişey Gözükmüyor Ama şarja Taktıgımda Sesi Geliyor Telefon Aciliyor.. Yardim Edersiniz Sevinirim..

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Telefonum Ekrani Birden siyah Oldu.. Bataryayi Söküp Taktim Yine Siyah Olarak.. Açiliyor.. Altdaki Dokunmatik Tuşlar Yaniyor Sadece Ekranda Bişey Yok Simsiyah Birden Bire Ne Oldugunu Anlamadim Başina Gelen Varmi Acaba bir Çözümü feLan Ekranda Bişey Gözükmüyor Ama şarja Taktıgımda Sesi Geliyor Telefon Aciliyor.. Yardim Edersiniz Sevinirim..
Sp flashtoll ile stock rom kurmayı denediniz mi?

Oyla:

PoofffS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Konular
3
Hayır Henüz Denemedim.. Ama Ekran Simsiyah Bişey Gözükmüyor sağlık Olurmuki. Telefon aciliyor mesela orta tuşa bastiğimda el feneri yaniyor ama ekranda bişey yok simsiyah.. Kursam düzelirmi dediğin gibi. ?

Oyla:

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Hayır Henüz Denemedim.. Ama Ekran Simsiyah Bişey Gözükmüyor sağlık Olurmuki. Telefon aciliyor mesela orta tuşa bastiğimda el feneri yaniyor ama ekranda bişey yok simsiyah.. Kursam düzelirmi dediğin gibi. ?
Sorunun nedenini bilmiyorum ama en temizi spflashtoll ile stock roma dönmek. Hiç yaşamadım böyle bir sorun.

Oyla:

PoofffS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Konular
3
Bende iLk Defa Yaşiyorum Şuan Miui 6.3.10 yüklü ama spflahstool'da dediğini bir yapicam.. Tüsekkür Ederim.. Sonucu Yazarim.

Oyla:
Üst Alt