Yardım Gençler laptop alıcam tavsiye lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusufurkantekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Gençler şöyle diyeyim. Freedos istemiyorum çünkü bilgisayar kuramam. Monster Abra alıcam. Ekran kartlarında zaten 1650 ve 3050 var başka yok. 3050 istiyorum. Ücreti en fazla 16 bin TL olsun. Hangisinden alayım?

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Gençler şöyle diyeyim. Freedos istemiyorum çünkü bilgisayar kuramam. Monster Abra alıcam. Ekran kartlarında zaten 1650 ve 3050 var başka yok. 3050 istiyorum. Ücreti en fazla 16 bin TL olsun. Hangisinden alayım?
Monster freedos geliyor zaten ama hocam neyini yapamayacaksiniz? 3dk lik işlem zaten alınca bana özelden ulaşın yardımcı olurum size

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Monster alma lütfen MSI yada lenovo bak ciddiyim alma monster çok şikayet var bende aldım sıfır 1 ay olmadı ikinci servise yolladim

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Windows 11 mi kurucam?
Ebet
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Monster alma lütfen MSI yada lenovo bak ciddiyim alma monster çok şikayet var bende aldım sıfır 1 ay olmadı ikinci servise yolladim
Teknoloji şans işi hocam size öyle gelmiş ben senelerdir kullanıyorum sorun yok hatta ömür boyu bedava bakım var zaten cihazın bozulması kullanılmada bagli oluyor

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Monsterda bende sorun yaşamadım. Tulpar t5 modeli kullanıyorum teknoloji şans işi tamamen.. Bundan birkaç sene önce aldığım Gigabyte anakarttada donanımsal sorun yaşamıştım mesela ama Gigabyte firması kötü demedim, gerekli desteği aldım kendilerinden önemli olan sorun yaşandığında firmanın tutumu. Şikayetvara baksak msi veya asususunda örneğin ölü piksel konusunda çok şikayeti var hatta Msi dahi sıfır ölü piksel garantisi sunmuyor birkaç adet ölü pikseli firma normal sayıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt