Yardım Gelen çağrı ve ekran uyanmama sorunu

anarkhy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
merhaba. kullandığımız bir redmi 7a telefonda şöyle bir sorun var. Telefon çağrı geliyor gibi ses çıkarıyor. fakat ekranda bir uyanma olmuyor. çağrı kayıtlarına baktığımda da herhangi bir cevapsız veya gelen çağrı görünmüyor. yani kısaca gelen çağrı sesi geliyor telefondan ama ekran uyanmıyor. kayıtlara baktığımızda da gelen bir çağrı ya da cevapsız çağrı kaydı yok.

nedir bu sorun. telefondan sadece biri arıyormuş gibi bir ses geliyor ama hiç bir kayıt yok.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
merhaba. kullandığımız bir redmi 7a telefonda şöyle bir sorun var. Telefon çağrı geliyor gibi ses çıkarıyor. fakat ekranda bir uyanma olmuyor. çağrı kayıtlarına baktığımda da herhangi bir cevapsız veya gelen çağrı görünmüyor. yani kısaca gelen çağrı sesi geliyor telefondan ama ekran uyanmıyor. kayıtlara baktığımızda da gelen bir çağrı ya da cevapsız çağrı kaydı yok.

nedir bu sorun. telefondan sadece biri arıyormuş gibi bir ses geliyor ama hiç bir kayıt yok.
WhatsApp i kontrol edin hocam oradan gelen çağrı var mı?

Oyla:

anarkhy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
maalesef hiç bir uygulamada gelen bir çağrı yok. herhangi bir uygulamadan gelen bir bildiğim sesi bile olabilir diye her yeri kontrol ettim. ne çağrı ne de mesaj, bildirim türü bir şey yok.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bu uygulamadan ayarlara gelip bildirim günlüğüne bakabilirsiniz. Globalde bakabiliyordum da şuan eu'dayım açılmıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-08-15-08-47-411_de.szalkowski.activitylauncher.jpg
    Screenshot_2020-06-08-15-08-47-411_de.szalkowski.activitylauncher.jpg
    518,9 KB · Görüntüleme: 9
Oyla:

anarkhy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
bu uygulamanın adı activity launcher mi? bunu indirip bir deneyeyim. teşekkürler.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
bu uygulamanın adı activity launcher mi? bunu indirip bir deneyeyim. teşekkürler.
Evet hocam. Açıldıktan sonra ayarlar uygulamasına dokunun altta bir sürü şey çıkıyor bildirim kayıtlarına bakın belki görünür orada.

Oyla:
Üst Alt