Yardım Gelen aramalarda şirket ismi gözükmüyor....

Hilmiayan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hilmi
Cihazım
Redmi note 11 p
Konular
1
Sevgili dostlar merhba. Ben uzun yıllar iphone kullandıktan sonra şarj problemi nedeni ile arayışa girdim ve redmi ile tanıştım.
Şuanda redmi note 11 pro kullanıyorum. Kişilerimi ise gmailde tutuyorum. Rehberim bir çok kişi kayıtlı olduğu için sadece isim soyisim çıkan, firma adı çıkmayan aramalarda kişileri tanımakta zorlanıyorum. Bir türlü bu konuya çare bulamadım . iphone da bu kendi yazılımında olduğu için direkt çıkmakta idi. Bu konuda bir çözüm var mıdır?

tcolaq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tahir
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Soruyu tam anlayamamakla beraber Cihazda yüklü rom ve telefon uygulamasını belirtmemişsiniz. Eğerki MİUİ arama uygulaması yüklü ise şirket isimlerini görmemeniz doğal , GOOGLE ARAMA uygulaması yüklemeyi deneyin.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
MIUI arama uygulamasında şirket bilgileri arayan ismi altında daha küçük fontlarla görüntülenebiliyor. Google uygulamasında ise sürümden sürüme değişiklik gösteriyor. Ayarlar/Cihazım altından veya çağrı kaydı alanından (telefon numaralarını kapatarak) birer ekran görüntüsü paylaşabilirseniz daha sağlıklı bir yönlendirme yapılabilir.

Oyla:
Üst Alt