Yardım Gelen aramalarda kendiliğinden açılma sorunu.

Bgtsydn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sydn
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
5
Arkadaşlar haziran güncellemesinden sonra telefon gelen aramalarda cebimden çıkartırken pantolona en ufak sürtmede bile kendiliğinden aramayı kabul ediyor veya reddediyor bu sorunu yaşayan var mı ve sorunun çözümünü bilen?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar haziran güncellemesinden sonra telefon gelen aramalarda cebimden çıkartırken pantolona en ufak sürtmede bile kendiliğinden aramayı kabul ediyor veya reddediyor bu sorunu yaşayan var mı ve sorunun çözümünü bilen?
Telefon arama ekranından sol 3 çizgi/ayarlar/Otomatik cevaplamayı kapatın

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Kilit Ekranı ve Parola Ayarları>Gelişmiş Ayarlar orada Cep Modunu aktif hale getirin. Cebinizden çıkarana kadar hiçbir şekilde açılmaz sensörler yardımı ile.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

Bgtsydn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sydn
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
5
hmthvrn Skorpi maalesef dediğiniz yerleri bulamadım ve haziran güncellemesi demişim mayıs güncellemesini almışım en son sorunum hala devam ediyor

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
hmthvrn Skorpi maalesef dediğiniz yerleri bulamadım ve haziran güncellemesi demişim mayıs güncellemesini almışım en son sorunum hala devam ediyor
Doğrudur bulamaman hocam dün dikkat etmemistim senin cihaz mi A1 android one miui arayüzüne göre anlatmıştım ben senin arayüze tam hakim değilim

Oyla:

Bgtsydn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sydn
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
5
Doğrudur bulamaman hocam dün dikkat etmemistim senin cihaz mi A1 android one miui arayüzüne göre anlatmıştım ben senin arayüze tam hakim değilim
Bende henüz bana gelmeyen android 8.1 güncellemesiyle mi geldi acaba o özellikler? diye düşündüm

Oyla:

Benzeyf

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Benzeyf
Cihazım
Mi A1
Konular
1

Aynı sorunu yaşıyorum çözümü yok şu an için sanıyorum.

Oyla:

GoDaL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
0

Mi a1 kullanıcısıyım bende aynı sorunu yaşıyordum, bildirim ayarlarından bir çözüm buldum dostum anlatayım; ayarlar-uygulamalar-bildirimler-uygulama bildirimleri bölümünden telefon uygulamasına giriyosun, burada bütün ayarlar açık konumda olacak. Gelen çağrılar, cevapsız çağrılar, devam eden çağrılar ve sesli mesajlar butonlarını kapatıp geri açıyorsun (bu sayede sessiz konumuna geçiyor, normalde ayarın içerisine girerek te sessiz konumunu seçebilirsin) işlem tamam. Artık çağrı geldiğinde ekran uyanmıyor sorunlarla tekrar karşılaşmıyorsun. Çağrı geldiğinde güç düğmesi ile ekranı uyandırıp öyle cevap veriyorsun. Not: bu özelliği sağlıklı kullanmak için öncelikle Erişilebilirlik bölümünden güç düğmesi ile çağrıyı sonlandır ayarını kapatman lazım.

Oyla:
Üst Alt