Yardım Gelen Aramalarda İsimler Görünmüyor. Sadece Numara Görünüyor

Darim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
İyi Günler.
Daha önce Huawei P20 Pro kullanıyordum. Birkaç gün önce 11T Pro aldım.
Rehberim Google Kişilerde yüklü. Hesabı aktive ettim. Senkranizasyon yaptım. Whatsap şu an için sadece 1 hatta takılı. Diğer hattım takılı ama telefon ile ilgili tüm uygulamalarım 1. Hattım üzerinden.
İlginç olan Rehberde aradığımda ismi görünen kişiler beni aradıklarında bazılarını sadece numarası görünüyor.
Arayan kişinin adı görünmüyor. Bazılarının ise adı çıkıyor. Bunun çözümü var mı?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Telefon uygulamasının ayarlarından izinlerinizi kontrol etmeyi deneyin. Tüm izinleri verdiğinizden emin olun. Kişileri okuma izni yoksa bu sorun olabiliyor.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Konu başlığı kurallara uygun şekilde yeniden düzenlenmiştir.

Darim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
Özür. Cümle düzeni dışında büyük harf kullanmam ama acele ile yazdım. Forum kurallarını da okumadığımdan dikkat etmemişim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon uygulamasının ayarlarından izinlerinizi kontrol etmeyi deneyin. Tüm izinleri verdiğinizden emin olun. Kişileri okuma izni yoksa bu sorun olabiliyor.
Bütün izinler verilmiş. İlginç olan bazı isimler görünüyorken bazılarında numara çıkıyor.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Özür. Cümle düzeni dışında büyük harf kullanmam ama acele ile yazdım. Forum kurallarını da okumadığımdan dikkat etmemişim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bütün izinler verilmiş. İlginç olan bazı isimler görünüyorken bazılarında numara çıkıyor.
Özürlük bir durum yok, sadece kuralları hatırlattım :)

İsmailer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
K20pro
Meslek
Bankacı
Konular
5
İyi Günler.
Daha önce Huawei P20 Pro kullanıyordum. Birkaç gün önce 11T Pro aldım.
Rehberim Google Kişilerde yüklü. Hesabı aktive ettim. Senkranizasyon yaptım. Whatsap şu an için sadece 1 hatta takılı. Diğer hattım takılı ama telefon ile ilgili tüm uygulamalarım 1. Hattım üzerinden.
İlginç olan Rehberde aradığımda ismi görünen kişiler beni aradıklarında bazılarını sadece numarası görünüyor.
Arayan kişinin adı görünmüyor. Bazılarının ise adı çıkıyor. Bunun çözümü var mıuygulama izinlerinden rehber kişiler izni vermen gerekir, yada telefon uygulama bilgisi, verileri temizle diyebilirsin

Üst Alt