Yardım Gelen Arama bildirimi

ismail68

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
not 9 pro
Meslek
Altınyıldız teksti
Konular
34
Redmi not 9 pro
Benim telefon gelen aramaları bildir açık olduğu halde konuşurken aramaları bildirmiyor ayarları açık olmasina ragmen

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hattınız turkcell ise upcall servisini kapattırıp deneyin..

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hattınız turkcell ise upcall servisini kapattırıp deneyin..
hocam konu ile alakasız bir soru sora bilirmiyim izninizle joyeuse kullanıyorum bende bu cihazda depolama sistemi f2fs olarakmı geliyor yoksa ext4 olarakmı bu konuda bir sorunum varda

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam konu ile alakasız bir soru sora bilirmiyim izninizle joyeuse kullanıyorum bende bu cihazda depolama sistemi f2fs olarakmı geliyor yoksa ext4 olarakmı bu konuda bir sorunum varda
Ext4 diye biliyorum. Emin değilim yanlış yönlendirmek istemem.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Ext4 diye biliyorum. Emin değilim yanlış yönlendirmek istemem.
hocam ext4 ve f2fs kernelden dolayı sorun yaşatıyor bana linage ostaysen wipe format yapıp başka bir roma geçtiğimden sonra depolama sistemi f2fs olarak kaldı sanırım ondan önce ext4 dü f2fs den ext4 e döndürdüğümde cihaz soft brick oluyor bunun bilmediğim bir püf noktası felan varmı orange fox , twrp ,pitchblack recoveryle defalarca denedim ancak aynı hata oluyor linage os tanda ext 4 e biçimlendirince format yapmamı istiyor ama çalışmıyor disable verity ile bunu çöze bilirmiyim acaba linage os kurarsam

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
hocam ext4 ve f2fs kernelden dolayı sorun yaşatıyor bana linage ostaysen wipe format yapıp başka bir roma geçtiğimden sonra depolama sistemi f2fs olarak kaldı sanırım ondan önce ext4 dü f2fs den ext4 e döndürdüğümde cihaz soft brick oluyor bunun bilmediğim bir püf noktası felan varmı orange fox , twrp ,pitchblack recoveryle defalarca denedim ancak aynı hata oluyor linage os tanda ext 4 e biçimlendirince format yapmamı istiyor ama çalışmıyor disable verity ile bunu çöze bilirmiyim acaba linage os kurarsam
hocam bahsettiğim şekilde çözmüş oldum linage os, open gapps, ve disable verity dosyalarını sırasıyla flahsladım sonra adb platform sdk kullanarak fastboot -w yaptım şifreleme kalkmış oldu umarım sorun bundan kaynaklı oluyordur :)

Üst Alt