Gcam Geçiş

yasinyenilmez12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Note 7
Konular
6
300 tl daha vererek note 8 prodan mi9t ye geçilir mi sadece gcam onda daha iyi çalışıyor sanırım onun için düşünüyorum. Güncelleme hangisine daha fazla geliyor ?

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
300 tl daha vererek note 8 prodan mi9t ye geçilir mi sadece gcam onda daha iyi çalışıyor sanırım onun için düşünüyorum. Güncelleme hangisine daha fazla geliyor ?
İmkanın varsa geç Kardeşim sonuçta kalite farkı var artı mtk dan da kurtulursun

Fevzi44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fevzi
Cihazım
Shomi niye pro8
Konular
3
Bence geçme pro 8 daha iyi

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Iki cihazın da kullanıcısı değilim ama işlemcisindeki sıkıntıları, güncelleme sorunları ve şikayet yogunlugunun olması sebebi ile Rn8 Pro onermem. Rn8 deseydiniz kendi cihazım yorum yapardım ama şu an diş kullanıcı gözü ile gözüme çarptığı için yorum yapabiliyorum hocam

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Rom değiştirmek isterseniz hocam Mi9T de daha kolay geçiş yapabilirsiniz ama Note 8 Pro da Mtk işlemci fastboot moda girmediği için sorun oluşabiliyor bence Tam Ekran Mi9T almak bence en mantıklısı genede siz bilirsiniz hocam

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Mi9t bilmiyorum incelemedim pek fazla bir tek bana o cihazda sorun olabilecek sey on kameranin icerden mi ne rayli vs şekilde cikmasi durumu var herhalde bu zamanla bozulabilir onun harici cihaz prodan kesinlikle iyidir pro mtk islemci her türlü beladır başa, proyu elden çıkar bence havalarda ısınıyor bak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uppp

Adam ocakta yazmış konuyu la 5 ay olmuş 5 ay konuyu kim hortlatti la? Hey Allam adam 5 ayda halletmistir coktan işini, konuyu hortlatani ne diim ben :)))

Fevzi44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fevzi
Cihazım
Shomi niye pro8
Konular
3
Mi9t bilmiyorum incelemedim pek fazla bir tek bana o cihazda sorun olabilecek sey on kameranin icerden mi ne rayli vs şekilde cikmasi durumu var herhalde bu zamanla bozulabilir onun harici cihaz prodan kesinlikle iyidir pro mtk islemci her türlü beladır başa, proyu elden çıkar bence havalarda ısınıyor bak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uppp

Adam ocakta yazmış konuyu la 5 ay olmuş 5 ay konuyu kim hortlatti la? Hey Allam adam 5 ayda halletmistir coktan işini, konuyu hortlatani ne diim ben :)))
Kardeş valla ben hiç bakmadım olesine bakdim msj yazdım ,5 ay önceki konu

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Kardeş valla ben hiç bakmadım olesine bakdim msj yazdım ,5 ay önceki konu
Sorun yok hocam bende bi baktim adam 5 ay önce yazmış dedim, çoktan işini görmüştür bu arkadaş zaten önerin için sende saol :)

Fevzi44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fevzi
Cihazım
Shomi niye pro8
Konular
3
Rica ederim ,burasi sonucda çok güzel bi forum sayfası ,ötekiler gibi deil,konular çok hızlı yanitlaniyor vede verilen bilgi paylaşımları saglam

Üst Alt