Çözüldü Geçici IMEI kaydı hakkında bilgi

HayaliYazar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazım
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS 1.0.5.0.UKDEUXM
Telefon Modeli
Xiaomi 11T Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar geçici kayıtlar ne zaman açılacak tahmini veya bilgisi olan kimse yok mu telefon kapandı

Çözüm
Geçici kayıt kapanmadı şartlar değişti. Artık Sadece hakkı olanlar bu hizmetten yararlanacak.
Bu bağlamda kendinize ait giriş çıkış yapılmış pasaportunuz ve e-devlet şifreniz varsa geçici kayıt yapabilirsiniz. Ya da bu şartları taşıyan gurbetçi bir yakın vasıtasıyla yapılabilir..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Geçici kayıt kapanmadı şartlar değişti. Artık Sadece hakkı olanlar bu hizmetten yararlanacak.
Bu bağlamda kendinize ait giriş çıkış yapılmış pasaportunuz ve e-devlet şifreniz varsa geçici kayıt yapabilirsiniz. Ya da bu şartları taşıyan gurbetçi bir yakın vasıtasıyla yapılabilir..

Oyla: Çözüm

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.222

hocam meraktan soruyorum. "kendinize ait giriş çıkış yapılmış pasaportunuz" demişsiniz geçici kayıt yada her ne ise bunda yurt dışı ikametgah şartı yok mu? sıradan türk vatandaşı yurt dışı gitti geldi imei uzatabilir mi? ben baktım e devlette göremedim de

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam meraktan soruyorum. "kendinize ait giriş çıkış yapılmış pasaportunuz" demişsiniz geçici kayıt yada her ne ise bunda yurt dışı ikametgah şartı yok mu? sıradan türk vatandaşı yurt dışı gitti geldi imei uzatabilir mi? ben baktım e devlette göremedim de
hocam daha açığı şu: Devlet artık diyor ki bu servisi sadece hakkı olan kullansın. Yani şuanda sadece çift vatandaş gurbetçi vatandaşlarımıza açık bir sistem. Yani bundan sonra bu sistem böyle devam eder. Şartları taşıyan evrağı olanlarda satabilir. Fiyatlar yüksek olacaktır. Ve şuanda bu şekilde çokta dolandırıcı türedi dikkat etmek gerekir..

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.222
H.kadioglu geçende biri yazmış hocam. yurtdışı yerleşik vatandaşlar ülkede sınırsız şekilde telefonlarını kullanabilecek diye böyle birşey olsa aslında güzel olurdu

Oyla:
Üst Alt