Yardım Gece çekiminde video kasıyor

gorkem4ydin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Forum puanı
1
Öncelikle merhabalar, gece video çekiminde Instagram'a hikaye attığımda video kasıntılı oluyor bunun sebebi nedir? Tek benim cihazda değil arkadaşımda da aynı model cihaz var ve onda da kasıyor.

AnıLAkgLu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
40
Forum puanı
54
Öncelikle merhabalar, gece video çekiminde Instagram'a hikaye attığımda video kasıntılı oluyor bunun sebebi nedir? Tek benim cihazda değil arkadaşımda da aynı model cihaz var ve onda da kasıyor.
genelde android cihazlarda instagram kamerası stabil çalışmıyor o yüzden olabilir ya da 30fps çektiği için olabilir diye düşünüyorum.

gorkem4ydin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Forum puanı
1
genelde android cihazlarda instagram kamerası stabil çalışmıyor o yüzden olabilir ya da 30fps çektiği için olabilir diye düşünüyorum.
Kendi kameram ile çekip yüklediğimde de aynı sorunu yaşıyorum. Video upload olurken mi artık bir sıkıntı oluyor bilmiyorum

AnıLAkgLu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
40
Forum puanı
54
Kendi kameram ile çekip yüklediğimde de aynı sorunu yaşıyorum. Video upload olurken mi artık bir sıkıntı oluyor bilmiyorum
ozaman uygulamayla ilgili bi sıkıntı olabilir yeni güncelleme geldikten sonra birdaha deneyin sorununuz düzelir büyük ihtimal

Üst Alt